02122925605


بیمه طلایی از تیرماه ویژه خانواده‌ بازنشستگان کشوری اجرا می‌شود
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با حمایت دولت از تیرماه بیمه طلایی درمان ویژه افراد تحت تکفل بازنشستگان کشوری اجرا خواهد شد.Untitled-1

ایراندخت عطاریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره واریز افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری اظهار داشت:  صندوق بازنشستگی کشوری نخستین دستگاهی بود که مصوبه دولت را اجرا کرد.

وی تصریح کرد: صندوق بازنشستگی کشوری در نخستین ماه از سال جاری به وعده خود عمل کرد و بنا داریم تا پایان سال نیز به تعهدات خود عمل کنیم.

عطاریان ادامه داد: در سال جاری طرح‌های خوبی برای حمایت از بازنشستگان کشوری و خانواده‌هایشان پیش بینی شده است که از آن جمله می‌توان به پرداخت‌ وام‌های ضروری و ارائه تسهیلات ویژه به بازنشستگان کشوری برای استفاده از سفرهای زیارتی و سیاحتی اشاره کرد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری در سال ۹۲ افزود: امسال اعتبارات خوبی برای کمک به بازنشستگان در نظر گرفته شده است که پیش بینی شده است با افزایش ۴۰ درصدی اعتبارات خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری امسال به ۸۰ هزار بازنشسته کشوری وام ضروری پرداخت شود.

وی گفت:یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری در سال گذشته اجرای طرح بیمه طلایی ویژه بازنشستگان کشوری بود که در سال گذشته تمامی بازنشستگان از این خدمات استفاده کردند.

عطاریان بیان داشت: در سال جاری با برنامه ریزی انجام شده افراد تحت تکفل بازنشستگان کشوری نیز به طرح بیمه طلایی درمان اضافه می‌شوند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری بیان داشت: از تیر ماه  امسال فاز دوم طرح بیمه طلایی ویژه بازنشستگان و خانواده‌هایشان اجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب