02122925605


بیمه طلایی هنرمندان محقق شد
«سیدضیاء هاشمی» رئیس جامعه صنفی تهیه‌ کنندگان سینمای ایران D_546062

در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره بیمه تکمیلی هنرمندان گفت:

در گذشته بیمه های تکمیلی هنرمندان ضعیف و بی خاصیت بود و بشتر بیمه  تحقیری بود. متاسفانه پیش از این بیمه تکمیلی کمک مالی مناسبی به هنرمندان نمی‌کرد،

ما مدت ها بود با همکاری خانه تئاتر ایران تلاش کردیم تا با رایزنی‌های متعدد با دولت  بتوانیم  بیمه تکمیلی فاخر را برای اهالی سینما و تئاتر فراهم کنیم که این امر محقق شد.

این بیمه تا سقف سه نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد زیرا بیش از سه نفر امکان تامین بودجه برای ما میسر نبود. سرپرست خانوار به همراه دو تن از اعضای درجه یک خانواده می‌توانند شامل بیمه طلایی شوند .

وی در خاتمه به چگونگی استفاده از این بیمه گفت: از سه شنبه اعضای صنوف می‌توانند به صنوف مراجعه کنند و با تکمیل فرم و ارایه مبلغ مورد نظر  مشمول بیمه طلایی هنرمندان شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب