02122925605


تبریک وزیر سابق به وزیر جدید بهداشت
وزیر سابق وزارت بهداشت و درمان پزشکی گفت :

آمدن سید حسن قاضی زاده هاشمی یعنی ایثار، دلسوزی و خدمت

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: هاشمی یک شخصیت علمی و شناخته شده است که هدفش ایثار، دلسوزی و خدمت به مردم است.
Vazir 05

محمد حسن طریقت منفرد وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی  گفت: هاشمی یک شخصیت علمی و شناخته شده در دنیا ، منطقه و کشورمان است و فردی با تجربه است که رزمنده نیز بوده و روحیه جهادی دارد و به اعتقاد من اگر وارد میدان سلامت شود ایثار کرده نه به لحاظ اینکه به دنبال جایگاه اجتماعی باشد و از لحاظ اقتصادی هم نیازی به وزارتخانه ندارد .

وی با اشاره به اینکه اگر کسی وزیر شود به دنبال یکی از این سه مسائل است، گفت: اول اینکه به دنبال ایثار و دلسوزی و خدمت است یا به خاطر منافع و امتیازات است و یا به دنبال حب جا و مکان است البته در وزارت بهداشت که جای حب جا و مکان نیست چرا که کمبود امکانات و بدهی ها و مشکلات زیادی وجود دارد.

طریقت منفرد ادامه داد: دوم اینکه  هاشمی نیاز اقتصادی نداشته و به دنبال جایگاه خاصی نیست اما در نهایت به دنبال دلسوزی و خدمت به مردم و محرومین آمده است .

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد : در نهایت برای دکتر هاشمی آرزوی موفقیت می کنم، وی همانند من  یک چشم پزشک است و رفاقت بین چشم پزشکان نیز زیاد است و از همکاران خوب ما بوده است .

مجموعه کارت طلایی نیز به نوبه خود به آقای دکتر محمد حسن طریقت منفرد تبریک و آرزوی موفقیت برای جامعه پزشکی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب