02122925605


حامی همایش بین المللی نظام توزیع و پخش
۱۱ و ۱۲ شهریور ماه ۹۳ در سالن همایش های بین المللی برج میلاد ، هفتمین دوره جشنواره و کنفرانس بین المللی نظام توزیع و پخش کشور برگزار می گردد

کارت طلایی و شرکت های زیر مجموعه به عنوان حامی و اسپانسر این دوره از جشنواره فعالیت دارد

 

کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش بعنوان بزرگترین و تنها کنفرانس و هم اندیشی ملی توزیع و پخش کشور به صورت سالانه در کشور برگزار میگردد.

کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش بعنوان بزرگترین و تنها کنفرانس و هم اندیشی ملی توزیع و پخش کشور به صورت سالانه در کشور برگزار میگردد. این کنفرانس، یکی از با سابقه ترین کنفرانس های توزیع و پخش در سطح بین الملل بوده و در خاورمیانه نیز منحصر به فرد می باشد.

در این کنفرانس و همایش معمولا به بررسی وضعیت توزیع و پخش و راهکارهای بهبود آن از دو منظر تجربی و علمی پرداخته و این هم اندیشی به عنوان یکی از اصلی ترین، موثرترین و گسترده ترین همایش تمامی دست اندرکاران و صاحب نظران صنعت توزیع و پخش در کشور می باشد و مخاطبان آن، عمدتاً اصناف، فروشگاه های زنجیره ای، شرکت های پخش، شرکت ها و مسوولین مرتبط با این حوزه هستند. که معمولا تصمیم گیرندگان و صاحب نظرانی همچون مدیران عامل، مدیران و تمامی کارشناسان سازمان ها و شرکت های پخش و زنجیره ای، شرکت های تولیدی، اصناف و ادارات دولتی و خصوصی در آن حضور پیدا خواهند کرد. این همایش نیز برای آشنایی افراد علاقمند و شرکت ها با فرآیندهای توزیع سنتی و همچنین بمنظور ارتقای سیستم و روند پخش و آشنایی با فرآیندهای نوین برای شرکت های دارای سیستم توزیع بسیار مناسب  و قابل تامل می باشد.

هدف اصلی این کنفرانس، جمع آوری اطلاعات روز و ارائه آخرین راهکارها و دستاوردهای مرتبط با مدیریت تمامی بخش های توزیع و پخش و همچنین ایجاد ارتباط علمی، تجربی و تبادل نظر بین اندیشمندان دانشگاه ها، پژوهشگران صنایع و تشویق و ترغیب دانشجویان و دانش پژوهان برای تحقیقات و ورود به این عرصه می باشد.

گروه شرکت های کارت طلایی نیز بعنوان یکی از عوامل موثر در بهبود روند برگزاری جشنواره و به جهت قدمت و تجربه طولانی خود در حمایت از فعالیت های فرهنگی و اقتصادی،  در این کنفرانس حضور می یابد
علاقمندان میتوانند در تاریخ های ۱۱ و ۱۲ شهریورماه  از ساعت ۸ الی ۲۰ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد حضور یافته و از غرفه  کارت طلایی و گروه شرکت های مجریان بازدید فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب