02122925605


حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن
۲۲ بهمن یادآور استقلال خواهی ، آزادی خواهی، جمهوریت خواهی و اسلامیت خواهی ملتی است خسته از استبداد که انقلابش منادی امید و عقلانیت بود.

۲۲ بهمن روز نمایش وحدت و همدلی و نماد قیام ملت سربلند ایران اسلامی علیه ظلم و استبداد است.

یکبار دیگر نخستین شعار ملت شجاع و آگاه ایران فارغ ازقومیت، جنسیت و مذاهب موجود در ایران همان شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است را همدل و همصدا به صدا در می‌آوریم و خداوند بزرگ را به سبب نعمت استقلال، آزادی و حاکمیت اراده ملت شکر می‌گوییم.

 

کارت طلایی با ادای احترام به روح بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی، شهدای انقلاب و جنگ  تحمیلی، اعلام میدارد در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی اعضای کارت طلایی در سراسر کشور، بویژه جوانان با مردم همیشه در صحنه راس ساعت ۹ از میدان فردوسی به سمت میدان آزادی حضور به هم می رسانند

امید است محور راهپیمایی نیز توجه به وحدت، انسجام و آشتی  ملی باشد. زمان همراهی از ساعت ۹ صبح ۲۲ بهمن تا پایان راهپیمایی می باشد.

وعده دیدار ما راس ساعت ۹ میدان فردوسی ، منتظر حضور گرمتان هستیم

 

 

22bahman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب