02122925605


حضور کارت طلایی در جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه
چهارمین دوره جشنواره ونمایشگاه دنیای تغذیه وسلامت با هدف توجه ویژه خانواده ها به تغذیه سالم و محصولات سلامت محور و با شعار” مصرف آگاهانه” از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ در مرکز نمایشگاههای کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

این مراسم شامل دو بخش جشنواره ونمایشگاه خواهد بود که حاضرین در بخش جشنواره شاهد برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی در حوزه تغذیه سالم برای خانواده ها خواهند بود و در بخش نمایشگاه نیز تولید کنندگان محصولات سالم غذایی و بهداشتی که تولیدات خود را در راستای حفظ سلامت جامعه تولید می کنند محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
برگزاری برنامه های فرهنگی هنری،تقدیر از واحدهای برتر،معرفی سالم ترین برند غذایی کشور از دید گاه مصرف کنندگان، از دیگر برنامه‌های این جشنواره خواهد بود.
این جشنواره که می توان از آن بعنوان ویترین محصولات سالم میتوان نام برد در تغییر نگرش مصرف کنندگان به استفاده از محصولات سالم در خانواده ها موثر است.
کارت طلایی در این جشنواره با حضور پررنگ خود آماده ی ارائه خدمات به مشتریان می باشد

منتظر حضور گرمتان هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب