02122925605


مراکز پزشکی


گروه کارت طلایی در ادامه فعالیت های خود اقدام به عقد قرارداد با مجهزترین ، معتبرترین ، پیشرفته ترین مراکز پزشکی در شاخه های دندانپزشکی – پوست و مو – زیبایی – چشم پزشکی – عینک سازی – آزمایشگاهی – پزشک عمومی – پزشک خانواده – مشاور خانواده نموده است .

با توجه به حساسیت های موجود ، کارشناسان کارت طلایی پس از بررسی عملکرد علمی و سوابق پزشکان ، همچنین بررسی کلینیک و تجهیزات مورد استقاده ، اقدام به گزینش منطقه ای پزشکان نموده و در هر منطقه شهرداری تنها با ۲ پزشک قرارداد همکاری منعقد می نماید .

این سیاست در جهت کنترل کیفی خدمات پزشکان محترم به مراجعین کارت طلایی می باشد .

تیم بازرسی کارت طلایی به صورت مستمر با مراجعین کارت طلایی درارتباط بوده و سطح خدمات پزشکان را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد .

در صورت گزارش موارد کم کاری و یا عدم همکاری ، مرکز طرف قرارداد از لیست کارت طلایی خارج و طبق موازین داخلی اقدام می گردد .

با توجه به بروز بودن لیست مراکز طرف قرارداد ، پیشنهاد می شود قبل از مراجعه به پزشک مورد نظر ، از طریق سایت لیست پزشکان طرف قرارداد را مرور نمائید

برای اطلاع از مراکز تحت پوشش برروی مرکز مورد نظر کلیک نمائید .

مراکز دندانپزشکی

مراکز خدمات زیبایی

مراکز چشم پزشکی

مرانز خدمات عینک سازی

مراکز پزشک عمومی

مراکز مشاورخانواده

آزمایشگاه ها

پزشک اطفال

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب