کامپوزیت دندان قسطی

امروزه برای انجام ترمیم های زیبایی دندان در کلینیک های دندانپزشکی از کامپوزیت دندان و یا لمینت سرامیکی استفاده میشود. کسانی که دندان های شکسته شده، دندان های بد رنگ یا دندان های بد شکل دارند میتوانند با انجام کامپوزیت دندان قسطی و لمینت دندان، آن ها را ترمیم کنند و به لبخندی زیبا برسند.اما با توجه به هزینه ی بالایی که دارند گاهی قادر به انجام این کار نمیشوند.

 

مراکز دندانپزشکی  برای این کار راه حلی در اختیار عموم قرار داده است که شما میتوانید هزینه درمان خود را به صورت اقساطی طی 4 ماه پرداخت کنید و به راحتی از پس هزینه های این درمان بر بیایید. همچنین به دلیل بالا بودن هزینه کلیه خدمات دندانپزشکی چه درمانی و چه زیبایی، برخی کلینیک ها  برای همه ی درمان ها اقساط را در پیش روی شما قرار داده است درمان هایی مثل ایمپلنت دندان، ارتودنسی، لمینت و …

 

داشتن لبخندی زیبا حق هر فردی میباشد که شما میتوانید با کامپوزیت اقساط این مجموعه به آن لبخند مد نظر برسید و چهره ای زیباتر خلق کنید. باید توجه داشته باشید که برای انجام کامپوزیت دندان باید دندانپزشکی معتبر انتخاب کنید.

دندانپزشکی های ارزان از مواد نا مرغوب برای کامپوزیت استفاده میکنند که این بی کیفیتی باعث میشود کامپوزیت شما زودتر از بین برود و ماندگاری آن بسیار پایین بیاید و با مراجعه به این دندانپزشکی ها شما مجبور به هزینه های بیشتر سالیانه برای ترمیم آن خواهید شد.

پس به جای گشتن به دنبال کلینیک دندانپزشکی ارزان و انجام کامپوزیت نا مرغوب میتوانید با تعیین نوبت در کلینیک دندانپزشکی های معتبر از شرایط اقساط بهره مند شوید و زیبایی لبخند خود را تکمیل کنید.

 

شرایط انجام کامپوزیت به صورت قسطی

 

شما می توانید هزینه کامپوزیت دندان را به صورت ماهانه پرداخت کنید.نصف مبلغ را به عنوان پیش پرداخت باید در ابتدا پرداخت کنید و باقی مبلغ را به صورت چکی و یا با به امانت گذاشتن طلا پرداخت خواهید کرد. روش قسط بندی به این صورت است که شما قرارداد مربوط به خدمات ترمیم دندان هایتان را امضا میکنید و طبق تاریخ های تعیین شده قسط های مربوط به کامپوزیت دندان را پرداخت میکنید. اگر اقساط خود را به صورت مرتب و منظم پرداخت کنید دیگر مشمول جریمه نخواهید شد.همانطور که گفته شد، بستن شرایط اقساط و قسط بندی کاملا بسته به شرایط شما دارد به طور مثال شما میتوانید تعداد قسط ها را کم و یا زیاد کنید .

برای انجام این کار نیاز است یکسری شرایط را داشته باشید که بتوانید از مزایای ویژه برخوردار شوید. در این قسمت قصد داریم این موارد را به شما توضیح دهیم :

داشتن اعتبار یا ضمانت

 

اعتبار شما می تواند به عنوان ضمانت برای نحوه پرداخت کامپوزیت ونیر باشد. این اعتبار می تواند فرق زیادی در احتمال اینکه شرایط شما توسط کلینیک برای انجام ونیر اقساطی پذیرفته شود، ایجاد نماید.

 

عدم بروز مشکل بعد از کامپوزیت دندان:

 

اگر به صورت اقساط کامپوزیت دندان انجام دادید و قبل از به اتمام رسیدن اقساط کامپوزیت،شما به مشکل خوردید؛ میتوانید قسط های خود را به تعویق بندازید. لازم به ذکر است دندانپزشکی که این شرایط را ارائه میدهد از کار و برند خود اطمینان کامل دارد .

 

مزایای کامپوزیت دندان

 

  •  کامپوزیت دندان به مینای دندان آسیب نمیرساند.
  • میتوان آن را بازسازی و ترمیم کرد.
  • کامپوزیت می‌تواند عیوب دندان از جمله فاصله بین دندان ‌ها را بپوشاند و از بین ببرد.
  • برای انجام کامپوزیت نیازی به عکس ‌های لابراتوار ندارید.
  • ظاهر زیبایی دارد و منجر به لبخند زیباتر در صورت شما می‌شود.
  • در زمان کوتاهی (معمولاً یک جلسه) انجام می‌شود.
  • هزینه آن از لمینت کمتر است.
  • پس انتخاب کامپوزیت دندان به صورت قسطی کار کاملا عاقلانه ای است اگر توان پرداخت نقدی آن را ندارید .

 

 

 

جمع بندی

قیمت کامپوزیت دندان در هر دندانپزشکی متفاوت است. همچنین نوع برند مورد استفاده نیز با دیگر دندانپزشکی معمولا فرق دارد. برای انتخاب درست شما میتوانید به صورت رایگان در برخی کلینیک های دندانپزشکی معاینه شوید و در صورت تمایل از خدمات این مجموعه نیز بهره مند شوید که این اقساط باعث میشود شما طی 4 ماه مبلغ را تسویه کنید. همچنین این مجموعه خدمات دیگر را نیز به صورت اقساط انجام میدهد مانند ایمپلنت اقساطی که زیر نظر بهترین متخصص ایمپلنت دندان انجام میگیرد .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *