بهترین‌ دکتر عصب کشی دندان در تهران

مقدمه: اگر پوسیدگی دندان هایتان به عصب رسیده و نیاز به عصب کشی دارید بهتر است به بهترین دکتر عصب کشی دندان در تهران مراجعه کنید. عصب کشی یک فرآیند چند مرحله ای است که باید به بهترین شکل خود انجام شود در غیر اینصورت با وجود تمام هزینه هایی که متحمل شده اید دندانتان خیلی زود از بین‌ میرود. پس دقت داشته باشید که برای خدمات دندان پزشکی از جمله عصب کشی به بهترین‌ دکتر عصب کشی دندان در تهران مراجعه کنید. ما نیز در این مقاله سعی کرده ایم علاوه بر توضیح روند عصب کشی دندان، روش دریافت تخفیف را به شما آموزش دهیم. پس اگر مایل به دریافت این اطلاعات هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چه زمانی دندان نیاز به عصب کشی دارد؟

شاید برایتان سوال باشد که چه زمانی باید به دکتر عصب کشی دندان در تهران مراجعه کنید که ما در اینجا به این سوال پاسخ میدهیم:

اگر مراقبت های عمومی (شامل مسواک زدن و نخ دندان کشیدن) از دندان به خوبی صورت نگیرد، به مرور دندان شروع به پوسیدگی میکند. این پوسیدگی عموما به صورت لکه های سیاه روی دندان قابل مشاهده هستند. بنابراین لازم است با دیدن لکه های سیاه سریعا به دندان پزشک مراجعه کنیم تا بخش های پوسیده خارج شود و به صورت سطحی دندان ترمیم شود. اما اگر برای درمان دیر اقدام کنیم این پوسیدگی تا عصب دندان پیش میرود و عصب را نیز درگیر میکند. در چنین شرایطی دندان ها با گرمی و سردی غذا و مایعات واکنش نشان داده و شروع به درد های مقطعی میکنند. در این مرحله دندان نیاز به عصب کشی دارد و باید به دکتر عصب کشی دندان در تهران مراجعه کنیم.

عصب کشی چگونه انجام میشود؟

وقتی با علائم دندان درد های مقطعی به دندان پزشک مراجعه میکنید، دندان پزشک از دندان شما عکس میگیرد تا از میزان پیشروی پوسیدگی اطمینان حاصل کند. حال اگر تشخیص دندان پزشک درگیری عصب باشد، عصب کشی صورت میگیرد. عصب کشی در دو مرحله طی دو جلسه مجزا انجام میشود. در مرحله اول دندان تراشیده میشود و قسمت های پوسیده و عصب دندان خارج میشود. سپس محیط داخل دندان کامل شست و شو داده میشود و پانسمان میشود. سپس پزشک تاریخ دیگری را برای مراجعه به شما ارائه میدهد. طی این مدت دندان از باکتری ها و عفونت ها پاک میشود و برای پر شدن آماده میشود. در جلسه بعد حفره درون دندان کاملا پر میشود که اصطلاحا به تمامی این مراحل عصب کشی دندان میگویند.

تخفیف عصب کشی دندان

همانطور که میدانید خدمات دندان پزشکی بسیار پر هزینه هستند به طوری که مراجعه به بهترین دکتر عصب کشی دندان در تهران به یکی از دغدغه های مردم ما تبدیل شده است. حال آنکه عصب کشی دندان نسبت به پر کردن سطحی دندان دارای هزینه بیشتری هم هست که متاسفانه بیمه های دولتی این قبیل خدمات را تحت پوشش خود قرار نمیدهند. این در حالی است که افراد زیادی به دریافت تخفیف عصب کشی دندان احتیاج دارند‌. در چنین شرایطی استفاده از کارت طلایی میتواند کمک شایانی به افراد داشته باشد. کارت طلایی یک کارت بیمه است که تخفیفات شگفت انگیزی را بر روی تمامی خدمات دندان پزشکی اعمال میکند که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

۱_تخفیف لمینت

امروزه لمینت به یکی از پر طرفدار ترین روش های ترمیمی و زیبایی دندان تبدیل شده است. افرادی که دندان هاس نامنظم، فاصله دار و بدرنگ دارند میتوانند از روش ترمیمی لمینت استفاده کنند. لمینت به افراد کمک میکند دندان هایی زیبا، منظم و سفید داشته باشند. امروزه این روش بسیار محبوب و پر طرفدار شده است و افراد زیادی برای انجام لمینت اقدام میکنند‌. ولی خب متاسفانه هزینه لمینت بسیار زیاد است و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد‌. اما خوشبختانه کارت طلایی این امکان را میدهد که فردی با هر بودجه ای بتواند این خدمات را دریافت کند که در ادامه توضیحات بیشتری را درباره‌ی کارت طلایی ارائه میدهیم.

۲_تخفیف کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان هم یک روش ترمیمی مشابه لمینت است که البته دارای تفاوت هایی با لمینت است که در مقالات قبلی این تفاوت ها را شرح داده ایم و شما عزیزان میتوانید به مقالات قبلی مراجعه نمایید. در واقع کامپوزیت دندان نیز روشی بسیار محبوب و پر طرفدار است و حتی کم هزینه تر از لمینت است که افراد میتوانند برای اصلاح طرح لبخند از آن استفاده کنند. اما خوشبختانه این روش هم شامل طرح تخفیف کامپوزیت دندان میشود و افراد میتوانند با داشتنن کارت طلایی از این تخفیفات بهره مند شوند. به هرحال اگر قصد مراجعه به بهترین دکتر عصب کشی دندان در تهران مراجعه کنید و یا قصد انجام هر گونه روش ترمیمی و زیبایی برای دندان هایتان را داشتید میتوانید از کارت طلایی دندان پزشکی استفاده کنید و از تخفیفات ۳۰ تا ۷۰ درصدی آن بهره مند شوید.

کارت طلایی دندان پزشکی

کارت طلایی نوعی بیمه محسوب میشود که شامل تمامی افراد جامعه اعم از زن و مرد و پیر و جوان میشود. بنابراین تمامی افراد میتوانند با ثبت نام در سایت کارت طلایی خودشان را تحت پوشش بیمه قرار دهند. جالب است بدانید این بیمه تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از خدمات زیبایی و ترمیمی را تحت پوشش قرار میدهد و افراد میتوانند از تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصدی این بیمه بهره مند شوند. این بیمه بر خلاف بیمه های دولتی عمل کرده و خدمات زیادی را تحت پوشش خود قرار میدهد. بنابراین اگر قصد مراجعه به بهترین دکتر عصب کشی دندان در تهران را دارید کارت طلایی را فراموش نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *