بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

مقدمه: اگر به دنبال بهترین دکتر لمینت دندان در تهران هستید باید این‌ را در نظر بگیرید که هزینه خدمات دریافتی از بهترین دکتر لمینت دندان در تهران بالاست. چرا که هر چقدر کیفیت خدمات دریافتی بیشتر باشد هزینه نیز بالاتر میرود. اما ما اینجا هستیم تا به شما روشی را معرفی کنیم که علاوه بر دریافت خدمات با کیفیت، هزینه کمتری نیز پرداخت کنید. پس اگر مایل به دریافت این اطلاعات هستید تا انتها با ما همراه باشید.

لمینت دندان چه کاربردی دارد؟

همانطور که میدانید دندان جز مهم ترین اجزای صورت است که بر زیبایی تاثیر بسزایز دارد. با این حال عوامل مختلفی میتوانند این زیبایی به خطر بیندازند و باعث ناهنجاری در دندان ها شوند. گاهی دندان های یک فرد بر اثر تصادف شکسته میشود، ترک برمیدارد یا لب پر میشود. گاهی نیز دندان ها به دلیل عدم بهداشت دهان و دندان و خوردن خوراکی ها و نوشیدنی های رنگی تغییر رنگ میدهند. گاهی نیز تمامی این ناهنجاری ها به صورت ارثی و ژنتیکی به ما منتقل شده است. مثلا ممکن است دندان های ما به صورت ارثی فاصله دار یا بد رنگ باشند. در چنین شرایطی یکی از بهترین و کارآمد ترین روش ها استفاده از لمینت دندان است. لمینت این امکان را میدهد که تمامی عیوب دندان به خوبی پوشیده و ترمیم شوند.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان روشی است که در آن دندان پزشک قالب دندان های شما را میگیرد سپس در آزمایشگاه توسط ماده مخصوص شروع به ساختن لمینت میکند‌. در نهایت یک لایه نازک از لمینت با قالب و فرم دندان ها ساخته میشود و روی دندان ها قرار میگیرد‌. لمینت انواع طیف رنگ سفید تا یخی را داراست که بسته به سلیقه خود فرد و دندان پزشک یک کدام از رنگ ها انتخاب شده و استفاده میشود‌. با این روش تمامی عیب و ایرادات دندان ها پوشیده میشود. اما از آنجایی که لمینت روشی ظریف و حساس است بهتر است توسط بهتربن دکتر لمینت دندان در تهران انجام شود تا هیچ گونه آسیبی به دندان ها وارد نشود.

تفاوت لمینت و کامپوزیت دندان

  1. لمینت طی چند جلسه و در آزمایشگاه ساخته میشود اما کامپوزیت ماده ای است که طی یک جلسه توسط دندان پزشک روی دندان ها قرار میگیرد.
  2. در لمینت لازم است حتما مینای دندان تراشیده شود ولی در کامپوزیت اینگونه نیست.
  3. لمینت خیلی دیر تغییر رنگ میدهد و دارای دوام و ثبات رنگ بیشتری است ولی کامپوزیت پس از مدتی تغییر رنگ میدهد.
  4. هزینه لمینت نسبت به کامپوزیت بسیار بالاتر است.

تخفیف لمینت

همانطور که گفته شد لمینت جز خدمات پر هزینه است و اگر توسط بهترین دکتر لمینت دندان در تهران انجام شود این هزینه بیشتر هم خواهد شد. اما با توجه به هزینه بالای این روش اکثر افراد جامعه توانایی مالی استفاده از این روش را ندارند و از آنجایی که بیمه های دولتی هم این خدمات را تحت پوشش قرار نمیدهند ظاهرا هیچ راه کاهش هزینه ای هم وجود ندارد!

اما خوشبختانه این روز ها یک روش کاربردی برای کاهش هزینه و تخفیف لمینت وجود دارد که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

بیمه دندان پزشکی

بیمه هایی دولتی معمولا خدمات و عمل های زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمیدهند‌. متاسفانه خدمات دندان پزشکی مختلف اعم از لمینت، کامپوزیت، ارتودنسی، بلیچینگ، ایمپلنت و غیره نیز جز خدمات زیبایی محسوب میشوند و تحت پوشش بیمه های دولتی قرار نمیگیرند. این در حالی است که این خدمات برای دندان و سلامت و زیبایی ما بسیار مهم هستند و از طرفی هزینه بسیار زیادی هم میطلبند. حال اگر فردی از توان مالی خوبی برخوردار نباشد و به انجام این خدمات احتیاج داشته باشد باید چکار کند؟ جواب این سوال در دست ماست و در این مقاله به آن پرداخته شده است و فقط کافیست با دقت این مطالب را مطالعه کنید تا به جواب این سوال برسید.

دکتر لمینت دندان در تهران

امروزه لمینت به یکی از روش های پر طرفدار ترمیم دندان تبدیل شده است و همه مردم سعی دارند به هر روشی که شده برای انجام لمینت اقدام کنند‌. اما هزینه و حساسیت بالای این روش سبب شده خیلی افراد در انجام آن مردد شوند.

حال اگر این خدمات را از بهترین دکتر لمینت دندان در تهران دریافت کنیم قطعا ریسک این روش کاهش پیدا میکند ولی در عوض هزینه آن افزایش میابد. از این رو لازم است حتما از یک روشی برای کاهش هزینه ها استفاده کنیم. در واقع یکی از بهترین راه ها استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی است:

کارت تخفیف دندان پزشکی چیست؟

از آنجایی که بیمه های دولتی حاظر به پرداخت هزینه های دندان پزشکی نیستند، بزخی موسسات غیر دولتی با ارائه کارتی به نام کارت طلایی به کمک مردم آمدند‌‌‌. این کارت تمامی خدمات دندان پزشکی را اعم از تخفیف لمینت، تخفیف ایمپلنت و غیره را تحت پوشش قرار میدهد و همه افراد میتوانند با داشتن این کارت از تخفیفات کارت طلایی بهره مند شوند. حال اگر شما نیز مایل به دریافت این کارت تخفیف هستید میتوانید به سایت کارت طلایی مراجعه کنید و برای دریافت آن ثبت نام نمایید‌. گفتنی است که این کارت بدون  هیچ محدودیتی در دسترس همه مردم قرار دارد و میتوان از تخفیفات ۳۰ تا ۷۰ درصدی آن بهره مند شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *