بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران,لمینیت دندان, ایمپلنت تهران

حال که در این صفحه حضور دارید. قطعا به دنبال راهی برای دریافت بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران هستید. همچنین ممکن است اطلاعا ت زیادی در این باره ندارید و قصد دارید .در خصوص تخفیف های دندان پزشکی اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر جز دو دسته بالا هستید، صفحه کاملا درستی را انتخاب کرده اید. از آنجایی که امروزه هزینه های دندان پزشکی به شکل کاملا عجیبی بالا رفته اند، اکثر افراد جامعه توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارند. حال آنکه برای هر فرد رسیدگی به دندان ها بسیار مهم و حیاتی است. به همین دلیل ما در اینجا اطلاعات کافی درباره‌ی نوع و نحوه دریافت بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران درا به شما می دهیم .تا بتوانید ضمن دریافت خدمات دندان پزشکی، از تخفیفات آن هم بهره مند شوید.

بهترین کارت تخفیف لمینت دندان پزشکی تهران

گاهی به صورت ارثی و یا بر اثر تصادفات، دندان ها از ظاهر خوشایندی برخوردار نیستند. ممکن است دندان ها دارای فاصله زیاد، بدرنگی، کوتاه و بلند، لب پر، ترک،  نامرتب و غیره باشند. که حس خوبی را منتقل نکند . حتی باعث کاهش اعتماد به نفس شخص شود. از این رو در چنین شرایطی فرد ناچار به اقدام برای ترمیم دندان میشود. اما یکی از روش های ترمیمی و کاربردی پیش رو، لمینت دندان است. در این روش ابتدا باید دندان ها از هر گونه پوسیدگی و جرم پاکسازی شوند. سپس دندان پزشک یک لایه از دندان ها را میتراشد‌. منطقی است که هزینه بالایی هم داشته باشد. اما اگر فردی به هر دلیلی توانایی پرداخت هزینه این خدمات را نداشت. میتواند از بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران یا همان کارت تخفیف لمینت استفاده کنند‌.

نکته

البته لازم به ذکر است که دندان پزشک قبل از تراشیدن دندان ها، در آزمایشگاه اقدام به ساخت لمینت میکند. بدین صورت که با استفاده از مواد کامپوزیتی مخصوص خمیری شکل، یک لایه نازک  به شکل دندان میسازد که حالتی اصلاح شده از دندان های خود فرد است. سپس لمینت های ساخته شده را روی هر دندان تعبیه میکند . در نهایت دندان هایی زیبا و سفید و مرتب پدیدار میشوند. لمینت دارای طیف رنگی است . هر شخص بر اساس سلیقه خود یک طیف رنگ از سفید را انتخاب میکند.  همانطور که مشخص است ساخت و تعبیه لمینت طی فرایندی طولانی با مواد مخصوص صورت میگیرد .پس

 بهترین کارت تخفیف ایمپلنت دندان پزشکی تهران

در اینجا به توضیح یکی دیگر از کاربرد های بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران میپردازیم و در نهایت این کارت را معرفی میکنیم .تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید. گاهی اوقات به دلیل سهل انکاری و عدم مراقبت از دندان ها، به مرور دندان هایمان پوسیده میشوند. این پوسیدگی میتواند تا جایی پیش رود که به عصب رسیده و دندان را از بین برد. اگر چه این اتفاق طی یک پروسه طولانی صورت میگیرد .ولی گاه افراد به دلیل عدم بهداشت دهان و دندان و عدم مراجعه به دندان پزشکی به این مرحله میرسند. اما گاهی بر اثر یک تصادف و ضربه شدید ممکن است دندان از کنده شود. در چنین شرایطی دو راه پیش روی افراد است: ۱_ دندان مصنوعی ۲_ایمپلنت دندان

تکلیف دندان مصنوعی مشخص است. احتمالا همه ما از نقطه ضعف ها و نقاط قوت دندان مصنوعی مطلع هستیم . میتوان گفت تنها حسن این روش کم هزینه بودن آن است.

اما ایمپلنت دندان یک روش مدرن و کارآمد است .که در آن دندانی دقیقا به زیبایی و استحکام دندان واقعی خود فرد ساخته و تعبیه میشود. در این روش دندان پزشک با استفاده از ابزار مخصوص یک سوراخ در لثه فرد ایجاد میکند. این سوراخ را تا جایی ادامه میدهد .که به استخوان فک فرد برسد. سپس پیچی در آن قرار داده و آن را به استخوان فک تکیه میدهد. در نهایت با استفاده از مواد کامپوزیتی تاج دندان را ساخته و روی پیچ سوار میکند. در این روش میتوان گفت  دندان ساخته شده از دندان های واقعی استحکام بیشتری دارند. اما خب تنها مشکل این روش هزینه بسیار بالای آن است .که افراد با سطح مالی معمولی توانایی پرداخت آن را ندارند. اما استفاده از کارت تخفیف ایمپلنت میتواند در این جا کمک کننده باشد.

کارت تخفیف کامپوزیت دندان

برای ترمیم طرح لبخند و ظاهر دندان ها در ابتدا لمینت را پیشنهاد دادیم. اما کامپوزیت نیز یکی دیگر از روش های زیبا سازی طرح لبخند است که در آن با استفاده از مواد کامپوزیتی خمیری شکل (مواد مورد استفاده در پر کردن و عصب کشی دندان) فرم دندان ها را اصلاح میکنند. در این روش برخلاف لمینت دندان ها تراشیده نمیشوند و یک روش قابل بازگشت است. یعنی اگر شخصی از انجام کامپوزیت پشیمان شد میتواند آن ها را بدون هیچ مشکلی بردارد و این دقیقا همان مزیتی است که کامپوزیت نسبت به لمینت دارد. بنابراین در صورت تمایل میتوانید از کارت تخفیف کامپوزیت استفاده کرده و به خود لبخندی زیبا هدیه دهید.

تخفیف عصب کشی دندان

دندان ها عضو بسیار حساس هستند که از همان زمان رویش باید به سلامت آن ها اهمیت داد. از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن و دهان شویه گرفته تا مراجعات مکرر به دندان پزشک برای چکاب کامل دندان ها در طول زندگی افراد بسیار مهم است. حال هر گونه عدم مراقبت از دندان ها سبب میشود که دندان ها به مرور زمان پوسیده شوند و اگر این روند ادامه یابد کم کم پوسیدگی عصب دندان نیز درگیر میکند. ولی این پایان راه نیست. حتی اگر فرد در چنین شرایطی به دندان پزشک مراجعه کند، دندان پزشک همه پوسیدگی ها را خارج میکند و با مواد مخصوص پر میکند و با این کار عمری دوباره به دندان میبخشد‌. به هرحال در چنین شرایطی نیز میتوانید از کارت تخفیف عصب کشی دندان استفاده کنید‌.

بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران

همانطور که میدانید و گفته شد هزینه های دندان پزشکی بسیار بالا هستند و پرداخت آن ها از توان مالی اکثر افراد جامعه خارج است. در این میان بیمه دندان پزشکی هم کمک چندانی به این مسئله نمیکند و به صورت محدود این خدمات را تحت پوشش قرار میدهد. از این رو برخی از شرکت های دولتی دست به کار شدند و با ارائه بهترین کارت تخفیف دندان پزشکی تهران بر این خدمات تخفیفات ارزنده ای را اعمال کردند. این تخفیفات چیزی بین ۳۰ تا ۷۰ درصد است و بسته به خدمات مختلف تخفیفات نیز متفاوت خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *