ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان

مقدمه: اکثر ما قطعا تاکنون درگیر فرآیند عصب کشی دندان شده‌ ایم و همین دلیل کافیست که برای ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان اقدام‌ کنیم. در واقع دندان عضو بسیار حساس و آسیب پذیری هستند که مراقبت از آن ها لازم و ضروری است. دندان ها خیلی زود نسبت به مواد غذایی و خوراکی مختلف واکنش نشان میدهند و در نهایت پوسیده میشوند‌.

از این‌ رو راه های مراقبتی مختلفی توسط پزشکان ارائه داده میشود که با بهره گیری از آن ها بتوانیم از دندان هایمان در مقابل پوسیدگی مراقبت نماییم‌. اما گاهی آسیب یا پوسیدگی دندان ها اجتناب ناپذیر است و  از آن جایی که هزینه های دندان پزشکی بسیار بالاست، لازم است در این مقاله به توضیح روش ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان بپردازیم. پس اگر این‌ اطلاعات برایتان مفید است بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مراقبت از دندان ها

همانطور که گفته شد دندان ها عضوی بسیار حساس و آسیب پذیر هستند که مراقبت از آن ها الزامی است. به طوری که لازم است از همان بدو رویش دندان ها مراقبت از آن ها توسط والدین شروع شود و در نهایت به کودک آموزش داده شود که تا همیشه از آن ها مراقبت کند. همه ما انسان ها روزانه در حال خوردن و آشامیدن هستیم، همین موضوع سبب میشود که دندان ها به طور مداوم با نوشیدنی ها و مواد خوراکی در ارتباط باشند‌.

همین مواد غذایی و نوشیدنی ها به مرور زمان سبب آسیبات جدی به دندان میشود. به طوری که نوشیدنی هایی چون قهوه و چای باعث زرد شدن و یا جرم گیری دندان ها میشوند و مواد غذایی و خوراکی های شیرین باعث پوسیدگی دندان ها میشود. حال ما برای مقابله با این اتفاقات چند سلاح داریم که اولین و مهم ترین آن ها مسواک زدن است.

لازم است هر فرد به طور میانگین روزانه ۲ بار مسواک بزند. در قدم دوم لازم است همه ما روزانه حداقل یکبار مسواک بزنیم و در نهایت سالی ۲ بار به دندان پزشک مراجعه کنیم. اگر تمامی مراحل فوق را به درستی انجام میدهیم میتوانیم تا حد زیادی از پوسیدگی و آسیب دندان هایمان جلوگیری نماییم. ولی در غیر اینصورت به مرور زمان دندان ها پوسیده میشوند آنقدر که تا عصب پیش میروند و در نهایت ما مجبور به عصب کشی دندان و ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان خواهیم شد.

عصب کشی دندان چیست ؟

وقتی دندان ها پوسیده میشوند، دیگر هیچ راهی برای جلوگیری از پیشرفت آن وجود ندارد، مگر آنکه سریعا برای ترمیم سطحی آن اقدام نماییم. به طوری که در این روش دندان پزشک قسمت های پوسیده دندان را خارج میکند و به وسیله مواد مخصوص پر میکند‌. اما اگر یک فرد به هر دلیلی برای درمان اقدام نکند، پوسیدگی دندان وی به مرور زمان پیشرفت میکند و در نهایت عصب را درگیر میکند.

در این مرحله دندان درد ها آغاز میشوند و خوردن و آشامیدن برای فرد سخت خواهد شد. در چنین‌ شرایطی تنها راه محافظت از‌ دندان عصب کشی آن خواهد بود. عصب کشی فرآیندی دو مرحله ای است که در آن ابتدا بخش های پوسیده دندان و عصب از دندان خارج میشود، سپس دندان شست و شو از تمامی آلودگی ها عفونت ها پاکسازی میشود، در این مرحله دندان پانسمان شده و برای مرحله بعد آماده میشود. مرحله دوم عصب کشی طی مراجعات بعدی صورت میگیرد، به طوری که پانسمان از دندان خارج شده، و فرآیند پر شدن دندان صورت میگیرد.

همانطور که گفته شد این روش، روشی زمان بر بوده که زمان و هزینه بالایی میطلبد از این رو لازم است که برای دریافت این خدمات برای ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان اقدام نماییم.

تخفیف کامپوزیت دندان

دندان ها تاثیر بسیار زیاد و عجیبی بر‌ زیبایی دندان ها دارند به طوری که هر گونه ایرادی در ظاهر آن ها باعث به خطر افتادن ظاهر دندان ها میشود. مثلا گاهی دندان ها به دلیل خوردن نوشیدنی هایی چون قهوه و چای، دارو و غیره دچار تغییر رنگ میشوند. یا ممکن است به دلایل ارثی، دندان ها دارای فاصله باشند و همین یک عامل باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند به دندان ها شود. همچین ممکن است طی عوامل مختلف دندان ها دچار ترک و شکستگی شده باشند. در نهایت عوامل بسیار زیادی وجود دارند که سبب اختلال در زیبایی دندان ها میشوند ولی خوشبختانه روش های متعددی وجود دارند که در این زمینه به ما کمک میکنند.

یکی از این روش ها کامپوزیت دندان است. کامپوزیت روشی است که در آن از مواد مخصوصی جهت زیبا سازی دندان ها استفاده میشود. به طوری که مواد کامپوزیت توسط دندان پزشک روی دندان ها قرار داده شده و شکل داده میشوند که در نهایت دندان هایی زیبا و سفید و مرتب طراحی و ساخته میشوند. اما چیزی که قابل توجه است هزینه بر بودن این روش است که میتوان با دریافت تخفیف کامپوزیت دندان از هزینه های آن کاسته شود.

تخفیف دندان پزشکی

همانطور که همه میدانیم، خدمات دندان پزشکی بسیار پر هزینه هستند. به طوری که امروزه به یکی از دغدغه های بزرگ همه ما تبدیل شده است. همچنین چون دندان پزشکی علاوه بر جنبه درمانی، جز خدمات زیبایی هم محسوب میشود، متاسفانه تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد. پس اگر بخواهید برای دریافت خدماتی چون: عصب کشی، ارتودنسی، کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ، جرم گیری و غیره اقدام کنید باید تمامی هزینه ها را خودتان تقبل کنید‌. اما در این میام روش هایی برای دریافت تخفیف دندان پزشکی وجود دارند که میتوانید از آن بهره گیرید.

کارت طلایی دندان پزشکی کارتی است که دارندگان آن میتوانند از تخفیفات شگفت انگیزی بهره مند شوند به طوری که این کارت به تمامی خدمات تعلق میگیرد و حتی شما عزیزان میتوانید برای ثبت نام‌ تخفیف عصب کشی دندان هم اقدام نمایید. دارندگان این کارت شامل ۳۰ تا ۷۰ درصد تخفیف برروی تمامی خدمات دندان پزشکی اشان میشوند. بنابراین شما دوستان عزیز میتوانید با دریافت کارت طلایی دندان پزشکی از تخفیفات این خدمات بهره منو شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *