ثبت نام کارت تخفیف ایمپلنت

مقدمه: اگر دندان هایی آسیب دیده و از دست رفته دارید و قصد انجام ایمپلنت دندان دارید، بهتر است ابتدا برای ثبت نام کارت تخفیف ایمپلنت اقدام کنید‌. در واقع خدماتی مانند ایمپلنت، کامپوزیت و ارتودنسی و غیره جز خدمات زیبایی محسوب میشوند. از این رو هزینه ای که برای این خدمات در نظر گرفته شده است بسیار زیاد است. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که تمامی اقشار جامعه توان پرداخت این چنین هزینه ها را ندارند. به همین منظور کارت های تخفیفی وجود دارند که با استفاده از آن ها میشود تخفیفات شگفت انگیزی دریافت کرد. پس‌ اگر قصد انجام ایمپلنت دارید از ثبت نام کارت تخفیف ایمپلنت غافل نشوید.

ایمپلنت دندان چیست ؟

در واقع ایمپلنت ابزاری است که به‌ جای ریشه دندان قرار میگیرد. این ابزار به صورت موقتی یا دائمی در لثه جایگزاری میشود و جالب تر اینکه کاملا به دندان ها و لثه های طبیعی مان سازگار است. معمولا ایمپلنت از جنس تیتانیوم است و به همین دلیل با بدن ما سازگار است. ایمپلنت میله ای شکل بوده که داخل استخوان فک قرار میگیرد. حال اگر این فرآیند به درستی صورت گیرد ایمپلنت طول عمر بسیار بالایی خواهد داشت.

در گذشته اگر کسی دندانش را از دست میداد تنها راه استفاده از دندان های مصنوعی بود. همانطور که میدانید دندان های مصنوعی دارای نقطه ضعف های بسیار زیادی است که هر کسی تحمل استفاده از آن را ندارد. ولی امروزه با پیشرفت علم، ایمپلنت یک جایگزین مطمئن و مناسب برای دندان های از دست رفته است. ایمپلنت روشی است که در آن دندانی ساخته میشود که دقیقا مطابق با دندان اصلی است و در برخی موارد حتی بهتر از‌ دندان اصلی عمل میکند.

دو نوع ایمپلنت داریم:

  1. ایمپلنت اندوستیال: در این نوع ایمپلنت، میله تا استخوان فک فرو میرود و در آنجا محکم میشود.
  2. ایمپلنت ساب پریوستیال: این نوع ایمپلنت عموما در زیر لثه و بالای استخوان آرواره قرار میگیرد. اما این روش به دلیل ناامن بودن دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرد. زیرا در این روش ایمپلنت خیلی زود لق شده و از‌ لثه خارج میشود. پس تنها ایمپلنتی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد نوع اندوستیال است.

مراحل انجام‌ ایمپلنت چیست ؟

  1. لازم است قبل از انجام ایمپلنت، دندان ها به خوبی بررسی شوند تا هر گونه پوسیدگی و خرابی ترمیم شود.
  2. در مرحله دوم لازم است طی یک عمل جراحی ایمپلنت درون لثه و استخوان فک قرار بگیرد.
  3. چند ما طول میکشد تا ایمپلنت  تیتانیومی با استخوان و لثه تطبیق پیدا کند.
  4. پس از مدتی که دندان پزشک از ادغام دندان شما مطمعن شد از ایمپلنت به عنوان ریشه یا پایه استفاده کرده سپس روی آن پروتوز قرار میدهد.

با توجه به مراحل گفته شده و حساسیت بالا، این روش هزینه بالایی میطلبد و هر کسی توانایی پرداخت این هزینه ها را نخواهد داشت. به همین دلیل لازم است افراد برای ثبت نام کارت تخفیف ایمپلنت دندان اقدام نمایند تا بتوانند با خیال راحت به دندان پزشک مراجعه کنند.

تخفیف لمینت دندان

در برخی موارد دندان ها ممکن است دچار بدرنگی، ترک، فاصله زیاد، لب پرشدگی و نامنظمی خفیف باشند. در چنین شرایطی لمینت بهترین و کاربردی ترین روش ممکن خواهد بود. لمینت دندان روشی است که در آن از سرامیک برای ساختن دندان هایی زیبا و سفید و مرواریدی استفاده میشود. اما این روش نیز مانند ایمپلنت دندان، پر هزینه است به طوری که اقشار ضعیف جامعه ناچار به استفاده از تخفیف لمینت دندان هستند. اما در انتهای این مقاله راه دریافت این تخفیف ها را توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

تخفیف ایمپلنت دندان

همانطور که توضیح داده شد، ایمپلنت روشی کاربردی و موثر برای دندان های از‌ دست رفته است. به طوری که در گذشته اگر کسی دندانش را از دست میداد، برای همیشه این اتفاق در زندگیش ماندگار میشد و هیچ راهی برای جایگزین کردن آن وجود نداشت. پس از چندی دندان های مصنوعی جایگزینی برای دندان های اصلی شدند اگر چه در آن زمان دندان مصنوعی روشی مناسب بود. ولی امروزه با روی کار آمدن ایمپلنت هیچ روشی توانایی مقابله با آن را ندارد. اما متاسفانه به دلیل هزینه بالای این روش لازم است از تخفیف ایمپلنت دندان استفاده کنیم و لازم است برای ثبت نام کارت تخفیف ایمپلمت دندان اقدام نماییم.

ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب نیست ؟

  1. افرادی که در گذشته و یا در حال حاظر شیمی درمانی انجام میدهند بهتر است بدانند که‌ امکان موفقیت انجام ایمپلنت در آن ها بسیار پایین است.
  2. از آنجایی که ایمپلنت در لثه و استخوان فک افراد قرار میگیرد لازم است فرد از سلامت بافت لثه و استخوان برخوردار بود. مثلا کسی که پوکی استخوان دارد کاندید مناسبی برای دریافت ایمپلنت نخواهد بود.
  3. افراد سیگاری کاندیدای مناسبی برای دریافت ایمپلنت نیستند و عموما دندان پزشکان در صورت اطلاع از اعتیاد فرد از انجام این عمل خود داری میکنند.
  4. لازم است افراد همواره بهداشت دهان و دندانشان را رعایت کنند. در غیر اینصورت عمل ایمپلنت موفقیت آمیز نخواهد بود.

کارت تخفیف دندانپزشکی

عموما بیمه های دولتی در سرتاسر دنیا، عمل ها و خدمات زیبایی را تحت پوشش قرار نمیدهند. از این رو خدمات مهم و کاربردی چون ایمپلمت، لمینت، کامپوزیت و غیره تحت پوشش بیمه نیستند.

همچنین این خدمات از هزینه بسیار بالایی برخوردار هستند و اکثر افراد و اقشار جامعه توانایی پرداخت این چنین هزینه هایی با ندارند. اما در این میان برخی از شرکت های خصوصی دست به اقدام زدند و با ارائه کارت تخفیف دندانپزشکی این مشکل را حل کردند. این کارت با نام کارت طلایی ارائه میشود به طوری که دارندگان آن امکان برخورداری از طرح تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصدی را خواهند شد. به همین دلیل است ما پیشنهاد میکنیم قبل از مراجعه به دندان پزشکی حتما برای ثبت نام کارت تخفیف ایمپلنت اقدام نمایید تا بتوانید از تخفیفات شگفت انگیز آن بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *