تخفیف دندانپزشکی

اخیرا تبلیغات زیادی برای سفید کردن دندان منتشر شده که حتما همه شما بااین تبلیغات رو به برو شده‌اید چرا که در فضای مجازی بخصوص اینستاگرام و یا با یک سرچ کوچک در گوگل بااین موضوع برخورد کرده‌اید. ژل سفید کننده یا بلیچینگ دندان جدیدا طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. این ژل که با قیمت کم ارائه میشود بصورت خانگی مورد استفاده قرار میگیرد، برروی دندان های طبیعی اثر کرده و زردی آن‌هارا بطور کامل از بین‌می‌برد.

ژل بلیچینگ در آزمایشگاه‌ها ساخته و تولید می‌شود و در داروخانه‌ها و برخی آنلاین شاپ‌ها به فروش میرسد و در این میان افراد زیادی از آن استفاده‌ کرده‌اند.

حال نحوه استفاده ازاین ژل بسیار مهم است چرا که اولا این‌ ژل فقط برروی دندان‌های طبیعی اثر میگذارد یعنی اگر شما روکش لمینت یا کامپوزیت داشته باشید این مواد روی دندان‌های شما اثر نمیگذارد و شما باید کاملا تخصصی تر به دندان پزشک مراجعه کنید. قیمت این ژل بسیار مناسب است و اکثر مردم می‌توانند از ان استفاده کنند. حال نکته همین‌جاست از آنجایی که افراد همواره به دنبال قیمت مناسب هستند گول برخی آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌هارا خورده و کپی این ژل‌هارا ممکن است خریداری کنند که هیچ گونه اثری برروی دندان ندارد و پس از مدتی استفاده فرد متوجه عدم اثر بخشی این مواد می‌شود حال فرد هم هزینه‌ای را که کرده از دست داده و هم اینکه هیچ تاثیری نگرفته است. حتی ممکن است این ژل‌ها باعث حساسیت روی دندان شود بنابراین پیشنهاد ما این است که گول قیمت مناسب هیچ‌چیزی را نخورید. شما بهترین کاری را که میتوانید برای خود انجام دهید مراجعه به دندان پزشک است تا بهترین روش ممکن را جلوی پای شما قرار دهد.

هزینه درمان بلیچینگ

حال همانطور که‌گفته شد افرادی هستند که فقط و فقط هزینه این گونه خدمات برایشان مهم است و حاظرند از کیفیت این خدمات بگذرند ما برای این دسته افراد هم پیشنهاد ویژه‌ای داریم.

بله شما میتوانید با استفاده از کارت طلایی دندانپزشکی این هزینه هارا به مقدار قابل توجهی کاهش دهید تا علاوه براستفاده از خدمات عالی هزینه ناچیزی هم پرداخت کنید. بنابراین عجله نکنید کمی تحقیق و بررسی کنید بعد دست به اقدام بزنید تا در تله تبلیغات و محصولات های کپی نیفتید

درمان خانگی بهتر است یا مراجعه به دندانپزشک

بهترین راه درمان زردی دندان مراجعه به دندان پزشک است. حال اینجا پزشک تشخصی می‌دهد که برای شما درمان خانگی تجویز کند یا درمان در مطب.

اگر درمان خانگی تجویز شود خود پزشک ژل مخصوص و قالب مخصوص به شما میدهد و بهترین و اثر بخش ترین روش استفاده از ژل را برای شما توضیح میدهد و شما میتوانید با خیال راحت از اثر بخشی ژل از آن‌استفاده کنید.

ولی اگر درمان در مطب به شما پیشنهاد داده شود این کار توسط لیزر صورت میگیرد به شکلی که یه مواد خاصی را روی لثه و دندان قرار میدهند سپس با تاباندن لیزر باعث فعال شدن مواد شیمیایی رو دندان‌ها میشوند بااین حساب دندان‌ها دو تا چند درجه سفید میشوند.

و همه این‌مراحل توسط خود دندان پزشک صورت میگیرد و طبق تشخصی اون یکی از را‌ه‌ها به شما پیشنهاد می‌شود.

معمولا روش درمان خانگی به این صورت است که فرد در ابتدا نیم الی یک ساعت ژل را به وسیله قالب روی دندان.ها قرار میدهد، حال اگر حساسیت خاصی روی دندان‌ها نداشت از بارهای بعدی ۲الی ۳ساعت این کار انجام میدهد. و بعد از یک دور درمان چند هفته‌ای به سفیدی دلخواه میرسد. ممکن است دراین میان دندان‌های فرد دوچار حساسیت ناجیزی شود وه البته این حساسیت کاملا طبیعی است و بعداز یک مدت رفع میشود. پس بهتر است نگران چیزی نباشید.

چرا بلیچینگ کنیم

همه ما همیشه متوجه این قضیه شده‌ایم که بسیاری از بازیگران و مدلینگ‌ها و کلا آدم‌های مشهور و سلیبریتی‌ها دندان‌های بسیار سفید و مرواریدی دارند و گاها برایمان جای سوال بوده مگر میشود دندان به این اندازه سفید باشد. و از آنجایی که دندان سفید، تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی دارد و لبخند و زیبایی فرد دوچندان میکند همواره توجه مارا به خود جلب میکند. و همانطور که همه ما میدانیم بهداشت دهان و دندان و سفید و مرتب بودن دندان روی شخصیت اجتماعی فرد تاثیر بسزایی دارد بنابراین رسیدگی به این قضیه بسیار مهم است و ذاتا این مهم درون همه ما وجود دارد. و حتی بااینکه امروزه در مد و فشن سفیدی دندان جایگاه خود را با دندان‌های رنگی عوض کرده است ولی همواره زیبایی شناسی درونی ما دندان‌های سفید را ترجیح میدهد و ناخودآگاه دندان سفید توجه ما را به خود جلب میکند.

پس سعی کنید خورا دوست داشته باشید و برای زیباییتان ارزش قائل باشید رسیدگی به دندان باعث افزایش اعتناد بنفس میشود و به دنبال آن موفقیت جاری میشود‌. انسانی که از اعتماد بنفس کافی برخوردار باشد به قدری در زندگی موفق میشود که اطرافیان را به وجد می‌آورد.همواره همه‌ی آدم‌های موفق دنیا در یک چیزباهم تفاهم داشته‌اند‌ و آن هم اعتماد بنفس بوده است‌. اعتماد به نفس از جه چیزی سرچشمه میگیرد؟ از دوست داشتن خود. وقتی شخصی خودش را دوست دارد چکار میکند؟؟

به زیبایی و احساس خوب خود اهمیت میدهد‌. بنابراین اگر میخواهید موفق شوید و اعتماد بنفس کافی در هر زمینه ای را داشته باشید ابتدا خودتان را دوست داشته باشید، از هزینه‌هایی که صرف زیبایی میشود نترسید، اینها پلهای موفقیت شمارا میسازند و همینطور ما در این مسیر به شما کمک میکنیم شما فقط کافیست از کارت تخفیف دندانپزشکی استفاده کنید تا علاوه بر کاهش هزینه های درمانی خود باعث افزایش اعتماد بنفس و در نهایت باعث موفقیت روز افزون خود شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *