02122925605


سینما چهار بعدی
نام:

تخصص:

شماره نظام پزشکی:

دانشگاه محل تحصیل:

آدرس:

تلفن:

موبایل:

ایمیل:

ساعت مراجعه:

اوج هیجان – اوج شادی

Cnema

همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۳

با کارت طلایی با ۳۰ % تخفیف نهایت شادی و هیجان را تجربه کنید

 

اگر تا کنون فقط یکبار و برای چند دقیقه کوتاه یک فیلم چند بعدی را تماشا کرده باشید شما هم معتقدید لذت و هیجان آن بسیار زیاد و غیرقابل مقایسه با هیجانات دیگر است. آیا شما می دانید در این عینک های چند بعدی چه رازی نهفته است که اینگونه عمل می کند ؟ !!!!

فکرش را بکنید که در سالن شیب‌دار سینما نشسته‌اید و به واسطه همین شیب فاصله بین شما و تصویر کاملا از بین رفته است. شما همینطور که محو تماشای فیلم هستید ناگهان احساس می‌کنید خزندگان مختلف دارند از کنار پای شما حرکت می‌کنند سرتان را پایین می‌برید که ببینید موضوع از چه قرار است مقداری آب روی صورتتان پاشیده می‌شود تا آمده خود را از شر آب خلاص کنید ناگهان صندلیتان با تکان محکمی از جا کنده و حس می‌کنید دارید در ته یک دره سقوط می‌کنید. صدای وزش باد از طرف دیگر می‌آید و صدای حیوانات وحشی که ته دره انتظار سقوط شما را می‌کشند. باد تندی می‌وزد که آن را حس می‌کنید و دست شما رها شده و شما در کمال امنیت و سلامت به ته دره تاریک سقوط می‌کنید.

شاید هم سناریوی فیلم چیز دیگری باشد. یک داستان مهیج دیگر. یکی از همان داستان‌هایی که همیشه در کودکی تصور آن را داشتید و صد البته در عالم واقع نمی‌تواند اتفاق بیفتد. اما در سینمای چهار بعدی هر داستان مهیجی پیش میآید و شما لذت و هیجان وافری خواهید برد. حتما آن را تجربه کنید.

کارت طلایی ها آماده باشند تا پس از یکروز کار و خستگی ، تمام هیجان و شادی خود را در سینما ۴ بعدی ملت تخلیه نمایند

 

سینما ۴ بعدی ملت : خیابان ولیعصر(عج) ،بزرگراه نیایش ، جنب پردیس سینمایی ملت ، بوستان ملت

3724092644821

همراه داشتن کارت طلایی الزامی می باشد

پیشنهاد طلایی ها : با کارت طلایی خود تا یکسال و هر سری با ۳۰ % تخفیف فیلم ۴ بعدی ببینید و در فیلم غرق شوید

 

 

 

 

 

 

[nggallery id=17]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارت طلایی

کارت طلایی به شماره ثبت ۱۷۹۱۵۵۰ زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سال۱۳۸۰ به ثبت رسیده است کارت طلایی یک کارت تخفیف می باشد که دارنده آن می تواند از کلیه مراکز طرف قرارداد با تخفیفات ویژه استفاده نماید . این کارت تا 70% تخفیف در زمینه خدمات دندانپزشکی ، عمل های زیبایی ، خدمات زیبایی ، آزمایشگاه ، زنان ، چشم پزشکی ارائه می دهد . دارندگان کارت طلایی می توانند به مدت 1 سال بصورت نامحدود از خدمات فوق در مراکز معتبر در مناطق مختلف استفاده نمایند
تماس با ما

آدرس: تهران – بلوار میرداماد - بعد از بیمه دی - خیابان نیل - کوچه قبادیان - شماره 2

تلفن: 22925605

ایمیل: kartetalaee@yahoo.com

تمامی حقوق مادی ومعنوی سایت برای کارت طلایی محفوظ می باشد. طراحی سایت و بهینه سازی : مجریان وب