بهترین دکتر دندانپزشک در تهران

مقدمه: دندان یکی از حساس ترین و مهم ترین عضو صورت ماست پس لازم است همواره برای معاینه و درمان به بهترین دکتر دندانپزشک در تهران مراجعه کنیم. در واقع چون دندان ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند نمیتوان آن ها را دست هر کسی سپرد و باید از تخصص و مهارت پزشکمان مطمعن باشیم. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله بهترین دکتر دندان پزشک در تهران را معرفی کنیم و نحوه دریافت تخفیف را آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

مراقبت از دندان ها

همانطور که قطعا میدانید دندان ها حساس ترین و آسیب پذیر ترین عضو بدن هستند. به طوری که هر گونه سهل انکاری باعث تاثیرات جبران ناپذیری بر آن ها میشود. از این رو لازم به طور مستمر و روزانه از دندان ها مراقبت شود. هر یک از ما باید روزانه حداقل دوبار مسواک بزنیم و حداقل یکبار نخ دندان بکشیم. همچنین لازم است روزی حداقل یکبار از دهانشویه استفاده کنیم. همچنین هر فرد باید هر ۶ماه یکبار به دنبال پزشک مراجعه کند تا دندان هایش به طور کامل معاینه شود.

با رعایت همگی این موارد میتوان تا حد زیادی از آسیب و پوسیدگی دندان ها جلوگیری کرد. اما متاسفانه از آنجایی که دندان ها بسیار حساس هستند ممکن است با رعایت تمامی موارد بالا باز هم طی عوامل مختلف مثل: بد بودن جنس دندان ها، تصادف و برخورد جسم خارجی، خوردن خوراکی های سفت و غیره دندان ها آسیب ببینید. به هر حال همه ما باید به طور مستمر از دندان هایمان مراقبت کنیم زیرا دندان های اصلی فقط یک بار رویش میابند و بار دومی وجود ندارد. پس در اولین قدم مراقبت های خانگی را حتما انجام دهید و در دومین قدم هر ۶ ماه یکبار به بهترین دکتر دندانپزشک در تهران مراجعه نمایید.

علت پوسیدگی دندان

همه ما به طور مستمر و روزانه در حال خوردن و آشامیدن هستیم. بدیهی است که با خوردن و آشامیدن روزانه میلیون ها باکتری وارد دهان ما میشود. این باکتری ها به صورت لایه ای نازک و چسبناک به دندان های ما میچسبند. همه ما هنگام بیدار شدن از خواب با زبانمان وجود این لایه را برروی دندان هایمان احساس میکنیم. حال در اینجا وظیفه ما رعایت بهداشت دهان و دندان و از بین بردن این پلاک هاست. همانطور که گفته شد پلاک ها سرشار از باکتری های مخرب دندان هستند.

وقتی ما مواد قندی یا کربوهیدرات مصرف میکنیم سبب فعال شدن باکتری ها میشویم. باکتری ها پس از فعال شدن اسید تولید میکنند و همین اسید سبب پوسیدگی دندان ها میشود. اما خوشبختانه با یک مسواک زدن ساده روزانه میتوان لایه های پلاک را از بین برد. اما در مقابل اگر بهداشت دهان و دندان رعایت نشود یک لایه زخیم در پای دندان و حد فاصل لثه و دندان ایجاد میشود که تاتار نام دارد. در این مرحله برای از بین بردن تاتار لازم است به بهترین دکتر دندانپزشک در تهران مراجعه کنیم.

عصب کشی دندان چیست؟

پس گفتیم اگر از دندان ها مراقبت نکنیم اسید های تولید شده از پلاک های موجود روی دندان ها به مرور زمان سبب پوسیدگی دندان ها میشوند‌. حال اگر این پوسیدگی فقط محدود به مینای دندان باشد و سطح بالایی و بخشی از بخش میانی دندان را درگیر کرده باشد، پوسیدگی از نوع سطحی است.

ولی اگر این پوسیدگی آنقدر پیش رود که عصب دندان را هم درگیر کند در این شرایط لازم است عصب کشی صورت گیرد. عصب کشی فرآیندی حساس و دومرحله ای است که بهتر است تحت نظر بهترین دکتر دندانپزشک در تهران صورت گیرد. طی این فرآیند تمامی بخش پوسیده دندان و عصب خارج میشوند و در مرحله بعد این بخش خالی شده توسط مواد مخصوص پر میشود. اما دقت داشته باشید که اگر فرآیند عصب کشی درست صورت نگیرد، دندان خیلی زود خرد شده و از بین میرود.

ایمپلنت دندان چیست؟

 حال ممکن است به هر دلیل فردی دندان یا دندان های خود را از دست دهد‌. عواملی چون تصادفات، ضربه محکم، پوسیدگی زیاد و غیره سبب از دست رفتن دندان ها شوند. در چنین شرایطی ممکن است فرد ناامید شود و راه چاره ای جز دندان مصنوعی پیدا نکند. اما خوشبختانه، امروز پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که بتوان جایگزینی مطمئن و حتی بهتر از دندان اصلی به نام ایمپلنت وجود داشته باشد. ایمپلنت یکی از راه های موثر و کاربردی برای جایگزینی دندان اصلی است. اما از آنجایی که ایملپنت روشی حساس و زمان بر و پر هزینه است بهتر است تحت نظر بهترین دکتر دندان پزشک در تهران انجام شود.

تخفیف عصب کشی دندان و تخفیف ایمپلنت دندان

همانطور که گفته شد عصب کشی و ایمپلنت روش هایی حساس، کاربردی و پر هزینه هستند. حال اگر همه این خدمات را از بهترین دکتر دندانپزشک در تهران دریافت کنید این هزینه چندین برابر هم میشود. به همین دلیل بسیاری از افراد جامعه توانایی پرداخت این قبیل هزینه ها را ندارند و ناچار هستند راهی برای دریافت تخفیف عصب کشی دندان و تخفیف ایمپلنت دندان پیدا کنند. به همین منظور ما در این به شما دوستان عزیز راهی برای دریافت تخفیف در هزینه های دندان پزشکی را آموزش میدهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کارت طلایی

همه ما میدانیم که خدمات دندان پزشکی جز خدمات زیبایی محسوب میشود و به همین دلیل بیمه های دولتی خدمات دندان پزشکی را تحت پوش قرار نمیدهند یا به صورت خیلی محدود این کار را انجام میدهند. در همین راستا شرکت های خصوصی دست به اقدام زدند با ارائه کارتی با عنوان کارت طلایی به کمک مردم آمدند‌.

این کارت مانند یک بیمه درمانی عمل کرده و تخفیف معادل ۳۰ تا ۷۰ درصد را برروی تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از عصب کشی، ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی و غیره اعمال میکند. نحوه ثبت نام برای دریافت کارت طلایی هم روندی بسیار ساده است به طوری که شما دوست عزیز میتوانید با سایت کارت طلایی مراجعه کنید و برای دریافت این کارت اقدام نمایید. این روند شامل پر کردن یک فرم است که به راحتی میتوان آن را انجام داد. کارت طلایی شامل تمامی افراد جامعه اعم از زن و مرد و پیر و جوان میشود و همه مجاز به دریافت آن هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *