تخفیف جراحی بینی و عمل بینی, جراحی بینی, تخفیف عمل بینی

مقدمه تخفیف جراحی بینی و عمل بینی : بینی یکی از اجزای بسیار تاثیر گذار در صورت است. از آنجایی که بینی درست در مرکز صورت قرار دارد و برخلاف دیگر اجزای صورت، برجسته است، فرم و حالت آن میتواند تاثیر شگرفی بر زیبایی هر یک از ما بگذارد‌.

اگر چه ملاک های زیبایی در فرهنگ های مختلف متفاوت است ولی همه بر سر این موضوع توافق داریم که بینی عامل بسیار تاثیر گذاری است. جالب است بدانید در بیشتر کشور ها از جمله ایران بینی کوچک، زیبا محسوب میشود ولی در کشوری مانند افغانسان که اکثر مردمان آن بینی کوچکی دارند، بینی کوچک زیبا محسوب نمیشود. به هرحال هیچ یک از ما نمیتوانیم منکر این قضیه شویم که حالت و فرم بینیمان برایمان اهمیتی ندارد. چه بسا افرادی هستند که به خاطر فرم و حالت بینیشان، اعتماد به نفسشان را از دست میدهند و حتی حضورشان در اجتماع دچار اختلال میشود.

اگر چه در گذشته شکل و حالت بینی برای همیشه با فرد میماند ولی امروزه با پیشرفت علم، این مشکل هم حل شده به طوری که افراد میتوانند با مراجعه به پزشک، دماغشان را جراحی کنند.
ابا این حال ممکن است خیلی از افراد توانایی پرداخت این هزینه ها را نداشته باشند و با توجه به شرایطشان نیازمند تخفیف در جراحی بینی باشند.

جراحی سیتورینو پلاستی چیست ؟

امروزه بخصوص در ایران، بیشتر افراد فقط برای فخر فروشی بینی خودرا عمل میکنند ولی در این میان افرادی هستند که واقعا نیاز به عمل بینی دارند.

مثلا ممکن است فردی مشکل تنفس و انحراف بینی داشته باشد، در این صورت نیاز دارد که حتما بینی اش را جراحی کند، به این عمل که به منظور افزایش سطح عملکرد بینی است سیتو پلاستی گفته میشود.

اما گاه فرد از فرم و حالت بینی خود ناراضی است و ممکن است این فرم ژنتیکی باشد و یا بر اثر تصادف و خوردن ضربه بینی حالتش را از دست داده باشد در ابن صورت جراحی به منظور افزایش زیبایی انجام میشود که به آن جراحی رینو پلاستی میگویند.

حال گاه افرادی هستند که از دو مشکل رنج میبرند. یعنی هم مشکل انسداد و انحراف بینی دارند و هم از فرم بینی خود ناراضی هستند. در این صورت جراحی به منظور رفع دو مشکل صورت میگیرد و ترکیبی از دو جراحی گفته شده است، که به این ترکیب جراحی سیتورینوپلاستی میگویند.

هزینه جراحی بینی

پس همانطور که گفته شد اگر چه برخی افراد فقط برای زیبایی و یا فخر فروشی دست به عمل زیبایی میزنند ولی برخی افراد نیز هستند که واقعا به این جراحی نیاز دارند چه بسا ممکن توانایی پرداخت هزینه آن را هم ندارند. درواقع این جراحی از آن نظر که در دسته جراحی زیبایی قرار میگیرد شامل تخفیف نمیشود و ما چیزی به عنوان تخفیف عمل بینی نداریم.

در واقع سازمان های بیمه، هیچ تخفیفی برای عمل های زیبایی از جمله عمل بینی در نظر نگرفته اند و این جراحی شامل تخفیف نمیشود. اما هماطنور که گفته شد اگر شخصی به دلایلی چون انحراف بینی و یا شکستگی نیازمند به عمل زیبایی باشد باید چه کند؟

در ادامه به این سوال پاسخ میدهیم.

تخفیف عمل بینی – تحفیف جراحی بینی

درواقع در سرتاسر دنیا تخفیفی برای عمل های زیبایی در نظر گرفته نمیشود. چرا که مسئولان معتقدند زیبایی دلیل محکمی برای دریافت خدمات و تخفیف نیست و در تصویب قوانین عقل حکم فرماست و احساس در آن دخیل نیست. چه بسا در کشور های خارجی جراحی زیبایی به شدت گران است به طوری که هر کسی توانایی انجام چنین عمل هایی را ندارد‌. در واقع در ایران این جراحی ها به نسبت با قیمت مناسب تری انجام میشوند ولی بااین حال هر کسی توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارد.

اما قسمت خوب ماجرا اینجاس که در ایران ارگان هایی هستند که با ارائه کارت طلایی میتوانند در عمل بینی تخفیف اعمال می کنند. کارت طلایی تخفیف عمل بینی آمده تا اعتماد به نفس و احساس خوب را به افراد بازگرداند. این کارت شامل تمامی افراد اعم از زن و مرد و پیر و جوان میشود و شرایط خاصی ندارد. فقط کافیست برای دریافت این کارت ثبت نام کنید تا از تخفیفات شگفت انگیز آن بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *