ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران

مقدمه: اگر در این صفحه هستید احتمالا به دنبال ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران هستید. بله ما در این مقاله سعی کرده ایم علاوه بر توضیح واژه عصب کشی دندان و مراحل انجام آن، روش ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران را شرح خواهیم داد‌. پس اگر قصد عصب کشی دندان هایتان را دارید قبل از اقدام، این مقاله را به دقت بخوانید سپس برای عصب کشی به دندان پزشک مراجعه نمایید.

در کل دندان ها عضوی بسیار حساس بدن هستند که رسیدگی به آن ها بسیار مهم است. در واقع دندان ها علاوه بر جنبه درمانی بر زیبایی نیز بسیار تاثیر گذار هستند پس هیچ گاه مراقبت از آن ها را فراموش نکنید.

عصب کشی دندان چیست؟

اگر ما به طور روزمره و مداوم از دندان هایمان مراقبت نکنیم، به مرور زمان دندان ها دچار پوسیدگی میشوند. این پوسیدگی از مینای دندان شروع شده و کم کم وارد بخش های داخلی دندان میشود. اگر به این مسئله رسیدگی نشود و برای ترمیم سطحی به دندان پزشک مراجعه نشود. این پوسیدگی به مرور به بخش ها داخلی تر و پایین تر دندان میرسد و ریشه را نیز درگیر میکند‌. در چنین شرایطی لازم است عصب کشی صورت گیرد.

به این معنی که دندان پزشک بخش های نرم و داخلی دندان را که به آن پالپ گفته میشود خارج میکند. این پالپ حاوی رگ های خونی و عصب بوده که به وسیله آن دندان تغذیه میشود. عموما عصب کشی تحت بی حسی موضعی انجام میشود. در کل عصب کشی فرآیندی زمان بر است و لازم است قبل از انجام آن برای ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران اقدام نمایید.

مراحل عصب کشی دندان

  1. مرحله اول: از آنجایی که در عصب کشی دندان لازم است دندان و عصب تراشیده شوند احتمالا درد زیادی حس شود از این رو در اولین قدم لازم است دندان پزشک لثه و دندان شما را بی حس کند. به همین منظور مقداری ماده یا آمپول بی حسی را در لثه نزدیک به دندان اعمال میشود تا پس از گذشت مدتی بی حسی صورت گیرد.
  2. مرحله دوم: پس از اینکه دندان کاملا بی حس شد‌ در این مرحله دندان پزشک قسمت تاج یا همان قسمت بالایی دندان را میتراشد و از درون آن قسمت پوسیده دندان را خارج میکند تا به عصب دندان برسد. سپس در نهایت با دقت عصب دندان را نیز خارج میکند.
  3. مرحله سوم: در ابن مرحله دندان پزشک بخش داخلی دندان را با دقت شست و شو میدهد و از تمام عوامل باکتریایی و عفونتی پاکسازی میکند. سپس به وسیله پانسمان حفره ایجاد شده را پوشش میدهد و ادامه عصب کشی را به جلسه بعد موکول میکند‌. طی این مدت دندان کاملا تمیز شده و آماده پر شدن میشود.
  4. مرحله چهارم: طی این مرحله بیمار مجدد به دندان پزشک مراجعه میکند و برای پر کردن حفره دندان خود اقدام میکند. در این مرحله دندان پزشک پانسمان موقت را برمیدارد و دندان را به وسیله مواد پرکننده مخصوص پر میکند.

با توجه به مراحل گفته شده و اهمیت و حساسیت بالای عصب کشی میتوان به این نتیجه رسید هزینه عصب کشی هم بالا است و هر کسی توان پرداخت آن را ندارد پس لازم است حتما برای ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران اقدام نماییم.

آیا عصب کشی دندان درد دارد؟

از آنجایی که در اولین مرحله عصب کشی دندان، آمپول بی حسی تزریق میشود، این فرآیند کاملا بدون درد طی میشود و تنها دردی که ممکن است احساس شود درد همان تزریق داروی بی حسی خواهد بود. پس این مسئله اصلا جای نگرانی نخواهد داشت و میتوانید با خیال راحت برای عصب کشی و ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران مراجعه نمایید.

هزینه دندانپزشکی

در سال های اخیر با توجه به فشار تحریم و کمبود مواد مخصوص دندان پزشکی، همچنین با توجه به تورم بالا در کشورمان، هزینه های دندان پزشکی بسیار سرسام آور شده اند. به گونه ای که حتی هزینه یک پرکردن سطحی یا یک عصب کشی دندان ساده بالا است و از عهده بیش از نیمی از مردم ما خارج است.

از این رو اکثرا برای ثبت نام کارت تخفیف عصب کشی دندان در تهران اقدام مینمایند‌. حال ما در ادامه این مقاله نحوه ثبت نام و دریافت این کارت تخفیف را برای شما دوستان عزیز توضیح خواهیم داد. پس اگر مایل به دریافت این اطلاعات هستید ادامه مطالب را مطالعه نمایید.

کارت طلایی

از آنجایی که اکثر بیمه های دولتی خدمات دندان پزشکی را تحت پوشش خود قرار نمیدهند. پس در نتیجه بسیاری از افراد جامعه توانایی مراجعه برای ترمیم دندان های خود را نخواهند داشت. به همین منظور برخی شرکت های خصوصی تصمیم گرفتند کارتی را به عنوان کارت طلایی ارائه دهند که دارندگان آن بتوانند تمامی خدمات دندان پزشکی خود را با تخفیفات شگفت انگیزی دریافت کننده. این تخفیفات در بازه ۳۰ تا ۷۰ درصد است و بسته به نوع خدمات دریافتی متفاوت خواهد بود.

  • این تخفیفات شامل: کارت تخفیف عصب کشی دندان، کارت تخفیف لمینت، کارت تخفیف ارتودنسی، کارت تخفیف ایمپلنت و غیره است. متقاضیان گرامی میتوانند با مراجعه به سایت کارت طلایی برای دریافت این کارت ثبت نام کنند تا از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوند. مراجل ثبت نام کاملا ساده بوده و میتوان به راحتی این مراحل را انجام داد. لازم به ذکر است که کارت طلایی دندان پزشکی شامل تمامی افراد جامعه اعم از زن و مرد و پیر و جوان میشود و هیچ گونه محدودیتی ندارد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *