سال ها میگذرد که عمل های زیبایی جزوی از زندگی انسان ها شده است. برخی انسان ها در انجام این عمل ها افراط بسیار زیادی دارند و در انجام آنها زیاده روی میکنند. این انسان های افراط گرا دست به انجام خطرناک ترین عمل های زیبایی دنیا میزنند که تنها به ضرر خودشان است.

عجیب ترین و خطرناک ترین عمل های زیبایی کدام اند؟

عمل های زیبایی که امروزه بسیار داغ شده است به سمت اشتباهی درحال حرکت است زیرا برخی از این عمل ها تنها به ضرر انسان است. در این قسمت میخواهیم 8 تا از خطرناک ترین عمل های زیبایی را معرفی کنیم که یاعث آسیب رساندن به انسان می شود.

1. زبان مارمولکی

معمولا پزشکان جراحی پلاستیکی عمل های خود را روی بینی، چشم و صورت انجام می دهند. اما دسته ای از ادم ها هستند که با مارمولکی کردن زبانشان حس زیبایی پیدا میکنند و پزشکان را وادار کرده اند که این عمل را برای آنها انجام دهند.

 

عجیب ترین و خطرناک ترین عمل های زیبایی

 

2. بریدن انگشت کوچیک پا

شاید باور این حرف برای شما سخت باشه ولی یکی از خطرناک ترین عمل ها زیبایی بریدن انگشت کوچک پا است. افراد برای جذابیت و پوشیدن راحت تر کفش به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. آنها میخواهند که پایشان در کفش ها مهمانی و پاشنه بلند راحت تر باشد و همچنین کوچک تر به نظر برسد.

 

بریدن انگشت کوچک پا در خطرناک ترین عمل های زیبایی

 

3. عمل خوش شانسی

همه ی ما میدانیم که مردمانی که در کشور ها شرقی زندگی میکنند بسیار خرافاتی هستند. یکی از این خرافات که به عمل های زیبایی کشیده شده است؛ عمل تزریق مواد پلاستیکی به کف دست است. آنها این باور را دارند که سرنوشنت هر شخصی روی کف دست آنها کشیده شده است، حال برخی از افراد برای جلب این خوش شانسی دست به جراحی پلاستیک میزنند تا روی دستشان خطوطی ایجاد کنند.

 

خطوطی در کف دست جزو خطرناک ترین عمل های زیبایی

 

4. افزایش قد یک عمل خطرناک

یکی از خطرناک ترین عمل های زیبای بلند کردن قد با پلاتین است. برخی از پزشکان با ابتکاری که به خرج داده اند راهی برای بلند کردن قد ساخته اند، اما این عمل بسیار خطرناک است و تبعات بسیار زیادی میتواند داشته باشد حتی امکان دارد منجر به فلجی فرد بشود. پزشکان با قرار دادن پلاتین در بین غضروف زانو و ایجاد یک فاصله باعث بلندی قد شما میشود. پزشکان بر این باورند که این فاصله را پس مدتی رگ و پی می شود.

 

خطرناک ترین عمل های پلاستیک

 

5. عمل زیبایی شیطان پرستی

برخی از افراد هستند که خود را به شکل های عجیب و غریب در می اورند که جذاب به نظر برسند. برخی ها بر این باورند که کسانی که این عمل های زیبایی را انجام می دهند شیطان پرست هستند اما تحقیقات نشان داده است که افرادی هم بوده است که از روی علاقه شخصی دست به این کار زده اند.

 

 

خطرناک ترین عمل های زیبایی (شیطانی)

 

6. عمل زیبایی خطرناک چشم گربه ای

یکی از عمل های زیبایی که روی چشم انجام می شود عمل چشم گربه ای است که هدف این عمل کشیده شدن انتهای چشم است که شکل چشم گربه می شود.

 

خطرناک ترین عمل های زیبایی (چشم گربه ای)

 

7. شکل V صورت

در هر نقطه جهان شاخص های زیبایی متفاوت است. در کره جنوبی یکی از بارز ترین شاخص های زیبایی v شکل بودن صورت است. به همین دلیل پزشکان جراحی پلاستیک وادار به زاویه سازی صورت شده اند تا آن را به شکل v دربیاورند.

 

خطرناک ترین عمل های زیبایی (صورت v)

 

8. عمل زیبایی خطرناک گوش های الفی

الف یکی از شخصیت های فیلم های تخیلی است که گوش های تیزی دارند. برای برخی از افراد این گوش ها بسیار جذاب است و پزشکان را وادار به این عمل زیبایی کرده اند.

 

خطرناک ترین عمل های زیبایی (گوش الفی)

 

نتیجه گیری

با جلو رفتن زمان عمل های زیبایی زیادی متولد شدند که بیشتر آنها نه تنها به زیبایی کمکی نمیکنند بلکه به سلامتی شما هم ضربه میزند. این عمل های زیبایی معمولا تعرفه های خدمات زیبایی بسیار بالایی دارد. در این مقاله راجب خطرناک ترین عمل های زیبایی صحبت کردیم و نحوه انجام آنها را توضیح دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *