کارت طلایی دندانپزشکی

همگی ما میدانیم یکی از بدترین دردهایی که میتوانیم در بدن خود احساس کنیم درد دندان است که بسیار سخت و غیر قابل تحمل است و با قاطعیت میتوان گفت که این درد فعالیت های روزانه فرد را مختل میکند. دردی عجیب است که تحملش برای همه‌ی‌ افراد حتی قوی ترین ادمها نیز سخت است.

این در حالیست که ما در عصری زندگی میکنیم که انواع مسکن ها و انواع درمان های خانگی و پزشکی برای این مشکل شناسایی شده است بنابراین اکثر ما این درد را تجربه نکرده ایم یا اگرهم تجربه کرده ایم به مراتب کمتر بوده یا مدت زمان آن را با داروهای مخصوص کاهش داده‌ایم ولی از همه‌ی این سخنان به این موضوع میرسیم که گذشتگان چگونه بااین درد کنار آمده اند؟ خب شاید درنگاه اول میتوان گفت آنها ساده ترین راه‌را یعنی کشیدن دندان را انتخاب میکردند آن هم به روش‌های درد آور و بدون هیچگونه سر کننده و مسکن …

ولی تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن است که گذشتگان ما نیز از علم پزشکی بی بهره نبوده‌اند آنها از روشهای متفاوتی استفاده میکرده‌اند که میتوان گفت قدیمی ترین دندان پرشده قدیمی مربوط به ۱۳۰۰۰هزار سال پیش است. یک جفت دندان پر شده به وسیله قیر طبیعی و گیاه و مو که نمونه بارز علم دندان پزشکی در گذشتگان است. به گونه ای که دندان به وسیله‌ی ابزار خاصی سوراخ شده و این ماده پر کننده در آن قرار گرفته. حال سوال اینجاست چرا امروزه باوجود این همه تکنولوژی و پیشرفت فناوری و علم پزشکی هنوز افرادی هستند که از خدمات دندان پزشکی بی بهره هستند؟؟؟

جواب بسیار ساده است، در سالهای اخیر به دلیل تحریمهای سنگینی که بر کشور عزیزمان وارد شده است هزینه مواد و ابزار آلات دندان پزشکی بسیار زیاد شده است همین امر سبب افزایش هزینه های خدمات دندان پزشکی تا حد سرسام آوری است.

ولی از آنجایی که ما مردم ایران مردمی دلسوز و مهربان و از خود گذشته ایم و همواره در تمامی مشکلات به کمک هم دانه به دانه از تمام آنها عبور کرده ایم ازاین مشکلات نیز عبور خواهیم کرد به طوری که ما نیز خواستار آن شدیم که در حد توان از سنگینی این مشکلات بکاهیم و با ارائه کارت طلایی دندانپزشکی هزینه های دندان پزشکی اعم از پر کردن، عصب کشی، لمینت، کامپوزیت و ….را ۳۰تا۷۰درصد کاهش میدهیم شما فقط کافیست کلینیک و پزشک مورد تایید خودرا انتخاب کنید و بقیه کارهارا به ما بسپارید

لمینت دندان

همگی ما افرادی را میشناسیم که بخاطر شکل و فرم دندان هایشان از کمبود اعتماد به نفس برخوردارند به گونه ای که حتی مدتهاست نخندیده‌اند و یا خیلی کم در اجتماع حضور داشته اند چرا که زیبایی دهان و دندان امری مهم است و امکان ندارد شخصی را بیابید نسبت به این زیبایی بی اهمیت باشد حال اگر کسی دندان های فاصله دار یا شکسته و سیاه داشته باشد که دیگر امیدی در شخص باقی نمیماند و تا راهی برای آن نیابد آرام نمیگیرد. و از زمانی که لمینت به کمک مردم آمد استقبال فراوانی از این علم شد.

این خدمات شامل قرار دادن دندان‌های با جنس‌های مختلف بر روی دندان اصلی است به گونه‌ای که زیبایی خاص و منحصر به فردی به دندان‌های شخص میدهد این فناوری دریچه‌ امیدو و انگیزه را به روی افراد زیادی گشود.

و ساتقبال چشم گیری از آن شد به گونه‌ای که امروزه از جمله خدمات مورد علاقه همه‌ی افراد است. و گاها افراد مشکلی در دندان‌های خود ندارند ولی برای زیبایی بیشتر و داشتن دندان صدفی ازاین خدمات استفاده میکنند

ارتودنسی دندان

همواره افرادی در طول تاریخ وجود داشته اند که به دلایل ارثی ژنتیکی و مادرزادی مشکلات فک و لثه و بیرون زندگی یا فرورفتگی دندان داشته اند، این قضیه بسیار چشم گیر است و افرادی که به این مشکلات دوچار هستند فشار عصبی خاصی را به دوش میکشند چرا که یکی از مهمترین عوامل زیبایی صورتشان دوچار اختلال شده است این در حالیشت که گذشته برااینگونه افراد هیچگونه راه حلی وجود نداشته است. ولی خداروشکر امروزه این مشکل با روشهای ساده‌ای هرچند طولانی قابل حل است.

ارتودنسی روشیست که به کمک این دسته افراد آماده. این روش شامل سیم کشی دندان است و دندان‌ها را به مرور زمان طبق فشارات کنترل شده‌ای به سر جای واقعی خود برمیگرداند و بعد از مدتی بسته به میزان بزرگ یا کوچک بودن این مشکل دندان‌ها را ترمیم میکند بااین حال باز افرادی هستند که قدرت تامین مالی این گونه خدمات را ندارند و ازاین مشکلات رنج میبرند، ما برای این دسته افراد نیز راه‌حل داریم‌ و با کارت تخفیف زیبایی دست یاری به سوی آنها دراز میکنیم تا بتوانند زیبایی و لبخند زیبا را به آغوش بکشند فقط کافیست به ما اعتماد کنید تا از تخفیفات باور نکردنی خدمات دندان پزشکی بهره‌مند شوید.

بلیچینگ دندان

گاه افراد به دلایل مختلفی از جمله نوع نوشیدنی و خوراکی های پر تکرار فرد یا به دلیل عدم مراقبت و بهداشت دهان و دندان از زردی دندان خود رنج میبرند این افراد گاه دیر دست به اقدام میزنند که درواقع کار از کار گذشته و با روش‌های معمولی قابل حل نیست یکی ازبهترین و بی ضرر ترین روش‌ها بلیچینگ دندان است.

در این روش فقط کافیست به پزشک متخصص مراجعه کنید تا به وسیله مواد شیمایی خاص و لیزر دندان‌های شما را همچون مروارید درخشان کند. و در نهایت از خدا شاکر باشید که در عصری به دنیا آمده‌اید که به زیبایی نگاه ویژه‌ای شده است و دانشمندان و پزشکان و متخصصان و مدگراها و همگی و همگی دست در دست هم داده‌اند تا زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند و به شما کنند تا به زیبایی ایده‌ال خود برسید

ودر نهایت تا میتوانید به دندان‌‌های خود اهمیت دهید سلامت شما، سلامت معده شما، سلامت قلب شما، سلام روح و روان شما، سلامت اعتماد به نفس شما در گرو زیبایی و سلامت دند‌ان ‌های شماست.

به موقع مسواک بزنید و نخ دندان بکشید همانگونه به تمیزی و حمام رفتن جسم خود اهمیت میدهید همانگونه که نمیگذارید خط اتوی لباس‌هایتان پاک شود و همانطور که مراقب زیبایی های ظاهری خود هستید مراقب دندان‌های خود باشید تا طی زندگی از آن لذت کافی را ببرید. خودرا دوست بدارید تا دیگران نیز شمارا دوست بدارند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *