گروه کارت طلایی در ادامـه فعالیت هـای خود اقـدام به عقـد قـرارداد بـــا مجهزترین ، معتبرترین ، پیشرفته ترین مراکز پزشکی در شاخه های دندانپزشکی – پوست و مو – زیبایی – چشم پزشکی – عینک سازی – آزمایشگاهی – پزشک عمومی – پزشک خانواده – مشاور خانواده نموده است .

زین پس شما می توانید به مجربترین پزشکان طرف قرارداد با کارت طلایی مراجعه نموده و فقط 50 % هزینه های خود را پرداخت نمائید

تعرفه های خدمات پزشکی ، دندانپزشکی طبق تعرفه های مصوب کارت طلایی می باشد

با توجه به حساسیت های موجود ، کارشناسان کارت طلایی پس از بررسی عملکرد علمی و سوابق پزشکان ، همچنین بررسی کلینیک و تجهیزات مورد استقاده ، اقدام به گزینش منطقه ای پزشکان نموده و در هر منطقه شهرداری تنها با ۲ پزشک قرارداد همکاری منعقد می نمایند .

این سیاست در جهت کنترل کیفی خدمات پزشکان محترم به مراجعین کارت طلایی می باشد .

تیم بازرسی کارت طلایی به صورت مستمر با مراجعین کارت طلایی درارتباط بوده و سطح خدمات پزشکان را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد .

در صورت گزارش موارد کم کاری و یا عدم همکاری ، مرکز طرف قرارداد از لیست کارت طلایی خارج و طبق موازین داخلی اقدام می گردد .

با توجه به بروز بودن لیست مراکز طرف قرارداد ، پیشنهاد می شود قبل از مراجعه به پزشک مورد نظر ، از طریق سایت لیست پزشکان طرف قرارداد را مرور نمائید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *