انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان, کارت تخفیف طلایی

اگر در انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان دو دل هستید و نمیدانید کدام یک میتواند شما را بهتر تحت پوشش قرار دهد، قطعا این مطالب میتواند کمک شایانی برای شما داشته باشد. از این رو لازم است در ابتدا مطالبی درباره‌ی خدمات دندان پزشکی از جمله کامپوزیت، عصب کشی، ایمپلنت و غیره داشته باشیم‌ سپس در انتها به معرفی کارت تخفیف دندان پزشکی میپردازیم.

در ابتدا لازم است به این مسئله بپردازیم که این روز ها هزینه ها از درآمد ها پیشی گرفته اند. خدمات مختلف پزشکی به خصوص دندان پزشکی با هزینه بسیار بالا در حال انجام است و هر کسی توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارد. از این رو افرادی که دچار مشکلات دندانی هستند و احتیاج به ترمیم دندان دارند به دنبال  شناسایی و انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان هستند تا بتوانند برای درمان و ترمیم دندان هایشان اقدام کنند. ما در این مقاله سعی کرده ایم در این مسیر به شما کمک کنیم پس با ما همراه باشید.

خدمات دندان پزشکی

دندان ها عضو بسیار حساسی از بدن هستند که به طور معمول به مراقبت نیاز دارند‌. این مراقبت ها باید به صورت مکرر و روزانه باشد. یعنی هر فرد از صبح باید شروع به مراقبت کند. این مراقبت ها از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن شروع میشود و با کنترل خوراکی ها و نوشیدنی ها ادامه میابد و به مراجعه هر ۶ ماه یکبار به دندان پزشک ختم میشود‌.

پس ما باید به طور صد در صدی از دندان هایمان مراقب کنیم. اما در این میان باز هم دندان ها بسته به جنسی که دارند و درستی و غلط بودن مراقبت های ما و غیره دچار آسیب میشوند که نیاز به درمان دارند‌‌. حتی ممکن است دندان ها به شکل ارثی نامرتب و ناهموار باشند که در چنین شرایطی نیز ما باید برای درمان به دندان پزشک مراجعه کنیم.

در کل خدمات دندان پزشکی بسیار متنوع هستند که ما در اینجا به توضیح برخی از آن ها میپردازیم:

  1. عصب کشی
  2. ایمپلنت
  3. کامپوزیت دندان

اما اگر شما جز دسته افرادی هستید که به خوبی از دندان هایتان مراقبت میکنید ولی به صورت ارثی دندان های نامرتبی دارید و قصد انجام کامپوزیت دندان را دارید بهتر است در انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان دقت کنید.

عصب کشی دندان

همانطور که گفته شد ما باید روزانه و مرتب، دندان هایمان را مسواک بزنیم، نخ دندان بکشیم، در خوردن و آشامیدن دقت کنیم و هر ۶ماه یکبار به دندان پزشک مراجعه کنیم. در غیر اینصورت خوراکی ها و نوشیدنی ها به مرور زمان در دهان به تولید قند میپردازند و همین قند باعث فعالسازی باکتری های مخرب دندان میشوند. به مرور و با عدم رعایت بهداشت دهان و دندان این باکتری ها دندان ها را پوسیده میکنند و اگر برای درمان دیر اقدام شود، این پوسیدگی به عصب دندان رسیده و عصب را نیز درگیر میکند‌.

در چنین شرایطی دندان ها شروع به درد میکنند و فرد مجبور به مراجعه به دندان پزشکی و عصب کشی میشود‌. عصب کشی طی دو مرحله توسط دندان پزشک صورت میگیرد و البته هزینه بالایی نیز دارد. بنابراین اگر دندان هایتان احتیاج به عصب کشی دارند و توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارید میتوانید از کارت تخفیف عصب کشی دندان استفاده کنید.

ایمپلنت

گاهی بر اثر تصادف، پوسیدگی و غیره ممکن است فردی دندان یا دندان هایش را از دست دهد. در چنین شرایطی فرد باید جایگزینی برای دندان هایش داشته باشد چرا که دندان ها تاثیر شگرفی در زیبایی و سلامت افراد دارند. در گذشته عموما برای جایگزین دندان از دندان مصنوعی استفاده میکردند ولی امروزه با پیشرفت علم از راه های بسیار بهتری چون ایمپلنت استفاده میکنند‌.

در اینپلنت دندان پزشک یک سوراخ در لثه و فک فرد ایجاد میکند سپس یک پیچ را به عنوان پایه در سوراخ لثه قرار میدهد به طوری که پیچ به استخوان فک محکم میشود‌. سپس به وسیله مواد کامپوزیت تاج دندان میسازد‌. این روش یکی از بروز ترین و کاربردی ترین روش هایی است که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد‌ بنابراین اگر میخواهید کاشت دندان انجام دهید و به دنبال تخفیف ایملنت و انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان هستید با ما همراه باشید.

کامپوزیت دندان

گاهی دندان ها به صورت کاملا ارثی نامرتب هستند و یا دارای فاصله زیادی هستند. یا حتی ممکن است بر اثر ضربات دچار لب پر شدگی و ترک و غیره شده باشند. در چنین شرایطی کامپوزیت دندان یکی از بهترین و کاربردی ترین روش هایی است که امروزه استفاده میشود.

در این روش از مواد خمیری شکل کامپوزیتی استفاده میشود به طوری که دندان پزشک این مواد را روی دندان های فرد قرار میدهد و به آن شکل میدهد تا دندان هایی زیبا و مرتب ساخته شوند. این مواد دقیقا مناسب و شبیه به رنگ دندان هستند. اما همانطور که از روند کار مشخص است این روش نیز از هزینه بالایی برخوردار است بنابراین شما میتوانید با انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان، هزینه هایتان را کاهش دهید‌.

انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان

عموما بیمه های دولتی چون؛ بیمه خدمات درمانی، بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت، بیمه روستایی و غیره به صورت خیلی محدود خدمات دندان پزشکی را تحت پوشش قرار میدهند. به طوری که خدماتی چون کامپوزیت و لمینت و ایمپلنت به هیچ وجه جز تخفیفات این بیمه ها نیستند.

اما در این میان یک نوع کارت تخفیف با عنوان کارت طلایی است که یک نوع بیمه خصوصی محسوب میشود. این بیمه تمامی خدمات دندان پزشکی را تحت پوشش خود قرار میدهد. این تخفیفات بسیار چشم گیر و چیزی حدود ۳۰ تا ۷۰ درصد هستند. حال بسته به نوع خدمات دریافتی میتواند متغیر باشد. بنابراین اگر به دنبال انتخاب کارت تخفیف کامپوزیت دندان هستید، کارت طلایی را از دست ندهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *