ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان

مقدمه: اگر قصد ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان پزشکی را دارید این مقاله را از دست ندهید. در واقع کارت تخفیف یکی از‌ بهترین و مفید ترین چیز هایی است که بسیار لازم و ضروری است. دلیل این‌ اهمیت و ضرورت، هزینه بسیار بالای دندان پزشکی است. به طوری که اکثر افراد جامعه توانایی پرداخت هزینه های دندان پزشکی را ندارند و از این موضوع ناراحت هستند. از این رو لازم است اگر راهی برای ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان وجود دارد آن را از دست ندهید و از آن بهره گیرید. حال ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم از بهترین و سریع ترین راه برای دریافت این کارت اقدام کنید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت یک لایه نازک از جنس پرسلن (چینی) است که عموما همرنگ دندان بوده و از آن در جهت بهبود طرح لبخند و فرم دندان ها استفاده میشود. لمینت ها به شکل قطعات کوچک در لابراتوار ساخته میشوند، سپس روی دندان افراد قرار میگیرند. با قرار گیری قطعات لمینت روی دندان، زیبایی دندان ها چندین برابر میشود. دلیل این اتفاق، تغییر رنگ، تغییر شکل و پوشش عیب و ایرادات دندان است که در نهایت دندان هایی زیبا و خوش فرم، شکل میگیرند.

گفتنی است که برای ساخت لمینت علاوه بر پرسلن، از کامپوزیت رزین هم‌ استفاده میکنند. ویژگی کامپوزیت رزین در این است که در برابر لکه بسیار مقاوم بوده و لکه پذیر نیست. هم چنین این لایه از مقاومت بالایی برخوردار است. بنابراین اگر از این ماده به درستی استفاده شود، دندان ها حتی در برابر لکه و پوسیدگی مقاوم خواهند شد. بنابراین اگر قصد انجام لمینت دارید، سریعا برای ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان اقدام نمایید.

انواع لمینت

عموما لمینت در دو نوع تولید میشود. ۱_لمینت سرامیکی ۲_لمینت کامپوزیتی

  • لمینت سرامیکی: تا کنون هرچه گفتیم از لمینت سرامیکی بود. پس لمینت سرامیکی، لمینتی است که تکه های آن در لابراتوار ساخته میشوند سپس برروی دندان چسبیده میشوند. در این روش یک لایه بسیار نازک از مینای دندان تراشیده میشود، سپس تکه های اختصاصی و از پیش ساخته شده برای دندان های فرد، کار گذاشته میشوند. در این روش ظاهر دندان ها بسیار طبیعی بوده و برجستگی حس نمیشود. رنگ لمینت بسته به سلیقه خود فرد و تشخیص دندان پزشک انتخاب میشود. رنگ لمینت میتواند بسیار سفید و یخی باشد و یا بسیار طبیعی و همرنگ دندان های معمولی فرد باشد. هزینه این روش نسبت به دیگر روش های لمینت گران تر بوده بنابراین بهتر است قبل از انجام لمینت سرامیکی برای ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان اقدام نمایید.
  • لمینت کامپوزیتی: برای ساخت لمینت کامپوزیتی از‌ همان ماده ای استفاده میشود که برای ترمیم دندان های جلو استفاده میشود. در این روش مواد نرم و خمیری شکل کامپوزیت روی دندان فرد قرار میگیرند و توسط دندان پزشک مراحل فرم دهی صورت میگیرد. دقت داشته باشید که در این روش مینای دندان تراشیده نمیشود و مواد کامپوزیت مستقیم روی مینای دندان قرار میگیرد.

کاربرد لمینت دندان و ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان

  1. گاهی دندان‌ ها طی عوامل چون خوردن مایعات رنگی، مواد دارویی، استفاده از‌ فلوراید، رزین های پر کننده و غیره دچار تغییر رنگ میشوند. در چنین شرایطی لمینت دندان بهترین‌ انتخاب خواهد بود.
  2. گاهی افراد دچار ناهنجاری دندان قروچه هستند. طی این عمل دندان ها دچار سایش میشوند. در چنین شرایطی نیز لمینت دندان گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.
  3. روی دندان ها طی ضربه، گرمی و سردی مایعات و غیره میتوانند ترک بردارند. در چنین شرایطی نیز استفاده از‌ لمینت دندان میتواند این مشکل را به خوبی پوشش داد.
  4. دندان ها میتوانند به صورت کاملا ژنتیکی فاصله داشته باشند و لمینت دندان میتواند این فاصله ها را به خوبی پوشش دهد.

این چهار مورد تنها بخشی از مزیت های لمینت دندان است و همین چند مورد کافیست نتیجه بگیریم که چنین خدماتی قطعا پر هزینه خواهد بود و اقدام برای ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان الزامی است.

تخفیف لمینت دندان

همانطور که احتمالا تا کنون متوجه شده اید، این است که لمینت دندان یک فرآیند و پروسه بسیار حساس، دقیق و ظریف بوده که در آن از مواد خاص و گران قیمتی استفاده میشود. پس بدیهی است که چنین فرآیندی پر هزینه باشد. متاسفانه این هزینه ها آنقدر بالاست که افراد عادی جامعه با درآمد معمولی توان پرداخت این هزینه ها را ندارند و لازم است حتما از تخفیف لمینت دندان استفاده کنند. در ادامه نیز به نحوه ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان خواهیم پرداخت.

تخفیف ایمپلنت

گاهی افراد لمینت و ایمپلنت را یکی میدانند و تفاوتی این دو را نمیدانند. اما لازم به ذکر است که ایمپلنت روشی است که در آن به جای دندان از دست رفته یک واحد دندان از ریشه تا تاج ساخته میشود. به طوری که این دندان ساخته شده کاملا مشابه دندان اصلی فرد بوده و حتی میتواند بهتر از دندان های طبیعی عمل کند. اما متاسفانه این روش هم مانند لمینت از هزینه بالایی برخوردار است و افراد بهتر است قبل از اقدام به ایمپلنت دندان برای دریافت کارت تخفیف ایمپلنت اقدام نمایند.

کارت تخفیف دندان پزشکی

اما نوبت توضیح نحوه ثبت نام کارت تخفیف لمینت دندان رسید. همه ما میدانیم که خدمات دندان پزشکی، خدماتی پر هزینه هستند و یکی از دغدغه های بزرگ مردم ماست. همچنین میدانیم که بیمه های دولتی در این زمینه خود را عقب کشیده اند و به شکل کاملا محدود خدمات دندان پزشکی را تحت پوشش قرار داده اند. اما در این میان روش های برای دریافت کارت تخفیف دندان پزشکی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان از تخفیفات شگفت انگیزی بهره مند شد. کارت طلایی دندان پزشکی یک کارت بسیار کاربردی بوده که حدود ۳۰ الی ۷۰ درصد تخفیف را برروی تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از زیبایی و درمانی اعمال میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *