بیمه دندانپزشکی

در مقاله قبل به این موضوع پرداختیم که خدمات مختلف دندان پزشکی به کمک کارت طلایی از تخفیف ویژه بهره مند میشوند‌.

چرا که بیمه درمانی معمولا شامل حال خدمات دندان پزشکی نمیشود و همین امر سبب شده افراد هزینه های بسیار بالا و سرسام آوری متحمل شوند.

در سالهای اخیر به دلیل فشار تحریم و همچنین تورم بسیار زیاد اقتصادی در کشور شاهد هرروز بالا رفتن تعرفه های دندان پزشکی هستیم و از آنجایی که دندان عضو حیاتی بدن است و مردم مجبورند، دندان های خودرا درمان کنند.

بنابراین زیر بار هزینه کمر خم کرده اند، همین موضوع سبب شد ما به فکر چاره ای باشیم تا مردم خوب کشورمان بتوانند از این تخفیف ویژه بهره مند شوند و ار داشتن لبخندی زیبا لذت ببرند.‌

کارت طلایی یک کارت ویژه تخفیفی است که با داشتن آن میتوانید بر تمام خدمات دندان پزشکی تان ۳۰ تا ۷۰ درصد تخفیف بگیرید که بسته به نوع خدمات تخفیفات نیز متغیر است.

هدف طراحی این کارت فقط و فقط سلامت جسمی و بهداشتی دندان های شماست.

کشیدن دندان

در طول زندگی تمام تلاش هرفردی برای مراقبت از دندان، دراین است که کارش به کشیدن دندان نکشد.

دندان یک عضو حیاتی بدن است و علاوه بر تاثیرات زیبایی، بر سلامتی نیز تاثیر بسزایی دارد بنابراین هر شخصی تمام تلاش خودرا میکند که از پوسیده شدن آنها جلوگیری کند.

اولین راه حل مسواک کشیدن است که همگب ما از کودکی این آموزش را دیده ایم که دندان هایمان را مسواک بزنیم ولی گاها با سهل انگاری خانواده ها، کودک این آموزش را جدی نمیگیرد و مسواک زدن از عادت های روزانه فرد دور میشود.

بنابراین تا فرد به این‌آگاهی برسد که دندان چقدر مهم و تاثیر گذار است، دندان هایش پوسیده میشوند و لک های سیاه رنگب روی آن دیده میشود که نشان از پوسیدگی دندان است.

اگر به موقع به این پوسیدگی شود یعنی فرد به دندان پزشک مراجعه کند و با پرکردن سطحی، دندانش را درمان کند از خطرات بعدی جلوگیری کرده است.

ولی گاها شخص به موقع پیگیری نمیکند و دندان به مرحله عصب کشی میرسد. مرحله عصب کشی به این معناست که دندان تمام پالپ درون خودرا به همراه عصب از دست داده و فقط یک پوسته باقی مانده است.

و گاها عصب کشی نیز جوابگو نیست و دیواره فرو میریزد. البته دراین مواقع دندان پرشک یپشنهاد میکند حتما بعد از عصب کشی دندان را روکش کنند تا عمر دندان بیشتر شود.

به هرحال اگر به دندان هایتان رسیدگی نمیکنید تخریب و از بین رفتن دندانتان اجتناب ناپذیر است.

گاها پزشک هیچ راه دیگری جز کشیدن دندانتان نداره چرا که هیچ ترمیمی برای آن پاسخگو نیست یا اگر درمانی صورت پذیرد، دوام ندارد.

کشیدن دندان با یک آمپول سر کننده شروع میشود، سپس پزشک با وسیله مخصوص دندان را از درون لثه بیرون میکشد.

درواقع مراحل کشیدن دندان به شکل زیر است

مرحله اول

آمپول بی حسی برای بی حس کردن ناحیه استخوان فک و لثه است چرا که دندان به استخوان فک محکم‌شده است.

پس در طی درمان ممکن است بیمار درد زیادی را متحمل شود که بااین دارو، درد به شدت کاهش میابد.

مرحله دوم

پزشک با وسیله مخصوصی لثه اطراف دندان را کنار میزند سپس با فشار بسیار زیادی که به وسیله خود وارد میکند دندان را بیرون میکشد.

مرحله سوم

و در نهایت پنبه بزرگی را برای جلوگیری از خون ریزی در جای دندان میگذارد و از بیمار میخواد آن را با دندان هایش فشار دهد تا خون ریزی قطع شود.

پیشنهاد ما و کارت تخفیف زیبایی و کارت تخفیف دندانپزشکی

این‌را در نظر بگیرید که کشیدن دندان در مرحله آخد قرار دارد.

چرا که امروزه ما در عصری زندگی میکنیم که انواع راه حل ها برای بقیای دندان وجود دارند.

فقط کافیست به موقع به دندان پزشک مراجعه کنید تا از بین رفتن دندانتان جلوگیری کنید‌.

درگذشته به دلیل نبود امکانات و پیشرفت علم، بهترین راه افراد برای رهایی از درد و عفونت همان کشیدن دندان بوده است.

ولی امروزه راه های زیادی برای جلوگیری ازاین اتفاق وجود دارد که با مراجعه به کلینیک هایی با کادر مجرب این آگاهی ها به خوبی به شما داده میشود.

اگر چه این هزینه ها زیاد است ولی مانند هربار کارت تخفیف دندانپزشکی و کارت تخفیف زیبایی باشعار “لبخند زیبا” به کمک شما می آید.

این کارت با قرارداد های رسمی با کلینیک های معتبر این امکان را به شما میدهد که از تخفیفات خوب و ویژه ای در دندان پزشکی بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *