تخفیف لمینت چیست ؟

مقدمه: در این مقاله سعی داریم  به توضیح لمینت دندان و جواب سوال تخفیف لمینت چیست ؟ پاسخ میدهیم.  فرم، جنس و ظاهر دندان های افراد مختلف عموما منحصر به فرد است. دندان ها به شکل های متعددی رویش میابند به طوری که ممکن است دندان های فردی با فاصله زیاد از یکدیگر رویش یافته باشند و یا اینکه دندان های فرد دیگری به طور ژنتیکی بد رنگ باشند،

یا حتی ممکن است بر اثر اتفاق یا تصادفی لبه های دندان فردی پریده باشد و یا شکسته باشد.

اما برای حل این مشکلات چه راه کاری وجود دارد؟

امروزه با پیشرفت علم، راه های متعددی برای ترمیم دندان ها وجود دارد اما بهترین‌ راه برای ترمیم از این‌ قبیل مشکلات‌ ذکر شده لمینت دندان است که افراد میتوانند با استفاده از طرح‌ تخفیف لمینت از آن‌ بهره مند شوند.

اما اگر میخواهید درمورد جواب سوال  تخفیف لمینت چیست ؟ بیشتر بدانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید:

لمینت دندان چیست ؟https://kartetalaee.com/تخفیف-لمینت-چیست-؟/

لمینت دندان درواقع پوشش نازکی است که روی دندان قرار میگیرد و باعث تغییر رنگ و ظاهر (اندازه، شکل) دندان ها میشود.

لمینت ها علاوه بر زیبایی دندان بر سلامت دندان نیز تاثیر گذارند. به طوری که لمینت نسبت به مینای دندان دارای مقاومت بیشتری بوده و کمک میکند که ناهمواری ها و عیوب دندان ها پوشیده شوند.

در گذشته اگر در ظاهر دندان های فردی ایرادی وجود داشت باید برای همیشه آن را تحمل میکرد و اگر این ایراد خیلی بزرگ بود حتی باعث کاهش اعتماد به نفس فرد میشد و تاثیر بسزایی در زندگی فردی و احتماعی وی داشت.

اما امروزه با روش های جدید و بروز این مشکل تا حدود زیاری حل شده است.

البته این ها مختصری از ویژگی های لمینت بود در ادامه به توضیح و تشریح هرچه بهتر این ویژگی ها و حتی معایت لمینت خواهیم پرداخت.

همچنین توضیح خواهیم داد که تخفیف لمینت چیست ؟ و چگونه میتوانید از آن استفاده کنید.

انواع لمینت

ماده‌ای که برای لمینت دندان مورد استفاده قرار میگیرند دارای دو جنس متفاوت هستند.

۱_لمینت ونیر کامپوزیت

۲_لمینت سرامیکی

الف) لمینت ونیر کامپوزیت

کامپوزیت همان موادی است که برای ترمیم دندان مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش پزشک متخصص در همان جلسه مواد را میسازد و روی دندان شما قرار میدهد به طوری که در پایان جلسه شما صاحب دندان هایی زیبا و جذاب خواهید شد.

در این روش شکستگی دندان، تغییر رنگ و فاصله بین دندان ها‌ کاملا ترمیم میشود و لبخندی زیبا به شما هدیه داده میشود.

همچنین شما میتوانید تمامی این خدمات را با تخفیفات شگفت انگیز دریافت کنید. تخفیف لمینت جز آن دسته تخفیفات فوق العاده است که در صورت تمایل میتوانید آن را دریافت کنید.

ب) لمینت سرامیکی

در این روش از پوسته های بسیار نازک از جنس سرامیک استفاده میشود.

در این روش چون به جزئیات بسیار توجه میشود و دارای ظرافت بسیار بالایی است ساخت آن در مطب صورت نمیگیرد بلکه در آزمایشگاه انجام میشود. یعنی از این لحاظ نیز با لمینت کامپوزیتی متفاوت است.

ساخت لمینت های سرامیکی زمان بیشتری میطلبد و برخلاف لمینت سرامیکی در یک روز صوزت نمیپذیرد. در نهایت پس از اینکه لمینت ها در آزمایشگاه ساخته شد، در مطب روی دندان فرد کارگذاشته میشود. درواقع لمینت ها به دندان فرد چسبیده میشود به مانند چسباندن ناخن مصنوعی بر روی ناخن.

لمینت های سرامیکی به نسبت لمینت های کامپوزیتی دارای دایره وسیعی از کابرد هاست و میتواند ایرادات و مشکلات بیشتری را پوشش دهد.

همچنین دوام این لمینت ها به نسبت لمینت های کامپوزیتی بیشتر است.

بنابراین در صورتی که تمایل به استفاده از لمینت های سرامیکی باشید میتوانید از طرح تخفیف لمینت استفاده کنید. پس برای رسیدن به جواب سوال تخفیف لمینت چیست ؟ با ماه همراه باشید.

انواع لمینت سرامیکی دندان

گفتنی است که مواد به کار رفته در لمینت های سرامیکی با یکدیگر متفاوت است.

  1. مثلا برخی از لمینت های سرامیکی از زیرکونیا ساخته شده است که دارای دوام و استحکام بسیار زیادی است. البته اگر چه این نوع لمینت بسیار مستحکم است ولی از زیبایی ظاهری کمی برخوردار است. از این نوع لمینت برای دندان هایی استفاده میشود که تحت فشار زیاد هستند تا بتوانند دوام دندان ها را تضمین کنند.
  2. نوع دیگری از لمینت های سرامیکی هستند که دارای استحکام خوب و ظاهری به نسبت خوب هستند. برای این نوع لمینت میتوان به EMAX اشاره کرد و برای دندان هایی که تقریبا مشکلات و ایرادات زیادی دارند مورد استفاده قرار میگیرند.
  3. اما دندان هایی که از لحاظ سلامت و ظاهری مشکلی ندارند و بافت کاملی دارند از نوعی لمینت استفاده میکنند که ظاهری بسیار زیبا و درخشنده و ظریف دارند استفاده میشود. برای این نوع لمینت میتوان به نوع فلدسپاتیک و کریستالی اشاره کرد.

اما در نهایت انتخاب هر یک از انواع لمینت ها بهتر است بر عهده دندان پزشک باشد.

چرا که دندان پزشک با معاینه دندان هایتان به نتیجه درستی درمورد نوع لمینت انتخابی شما میرسد و در نهایت اصلا نگران هزینه های این خدمات نباشید چرا که شما میتوانید از طرح تخفیف لمینت استفاده کنید و به جواب سوال تخفیف لمینت چیست ؟ برسید.

چه کسانی کاندید استفاده از لمینت هستند ؟

با تمام‌ این تفاسیر لازم‌ به ذکر است که لمینت برای همه افراد کارایی ندارد و مشخص کردن این موضوع بر عهده دندان پزشک است.

بنابراین افرادی که کاندید استفاده از لمینت هستند باید دارای چند ویژگی باشند که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت:

  1. لازم است فردی که قصد انجام لمینت دارد از دندان هایی با مینای کافی برخوردار باشد تا بتوان به راحتی آنها را تراش داد. همچنین فرم و شکل دندان های فرد باید به گونه ای باشد که نیاز به اصلاح داشته باشد.
  2. افرادی که دندان هایشان با یکدیگر فاصله دارند، لمینت بهترین گزینه برای ترمیم دندان هایشان خواهد بود
  3. افرادی که به طور خفیف دندان هایشان چرخیده است و نامنظمی مختصری در دندان هایشان دارد.
  4. افرادی که دندان هایشان تغییر رنگ پیدا کرده اند و بد رنگ شده اند.

کارت طلایی دندان پزشکی و تخفیف لمینت

و اما در این پاراگراف به جواب سوال تخفیف لمینت چیست ؟ میرسید. همانطور که احتمالا میدانید در سال های اخیر هزینه دندان پزشکی به شکل باور نکردنی افزایش پیدا کرده است.

بخصوص خدماتی که به تازگی وارد عرصه دندان پزشکی شده اند مانند لمینت بسیار پر هزینه است. به همین دلیل هر کسی توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارد . از این رو ما برآن شدیم که از کارت تخفیف دندان پزشکی در جهت رفع این مشکل استفاده کنیم. کارت طلایی دندانپزشکی به افراد این امکان را میدهد که از طرح تخفیف لمینت استفاده کنند.

این تخفیفات شامل ۳۰ تا ۷۰ درصد است که بسیار شگفت انگیز است و به همه افراد با هر شرایط مالی این امکان را میدهد تا از خدمات دندان پزشکی بهره مند شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *