تخفیف پوست

پوست یکی از مهم ترین اجزای صورت است که به جرات میتوانم بگویم اگر پوست صاف و زیبایی داشته باشید، نقص اجزای دیگر صورت مشخص نمیشود پس اگر به دنبال تخفیف پوست هستید با ما همراه باشید. یک پوست زیبا میتواند به شما اعتماد بنفس و حال خوب را هدیه دهد به همین دلیل است که کمپانی های بزرگ و زیادی در سرتاسر دنیا در حال تولید محصولات مراقبت پوستی هستند. این محصولات به قدری زیاد هستند که انتخاب کردن را برای مشتریان سخت کرده است و همه این کار ها به خاطر اهمیت زیبایی و شفافیت پوست است.

جالب است بدانید یک پوست صاف و شفاف میتواند نمایانگر سلامت جسمی و درونی هم باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد. با تمام این تفاسیر پوست یک عضو بسیار حساس است و خیلی زود نسبت به شرایط مختلف میتواند واکنش نشان دهد بنابراین مراقبت از پوست بسیار مهم است. اگر میخواهید با نکات مراقبت پوستی و تخفیف پوست بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید‌.

انواع پوست

پوست انواع مختلفی دارد که هر فرد بر اساس ویژگی های جسمی خود دارای نوع پوست متفاوتی است به طوری که همین جنس پوست های مختلف، کیفیت و سلامت پوست را تعیین میکند. پس ما اینجا سعی میکنیم که انواع پوست و مشکلات پوستی وابسته به آن را توضیح دهیم.

۱_پوست چرب

برخی افراد دچار پوست چرب هستند. پوست چرب، پوستی است که حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه پس از شست و شو چرب شده و براق میشود بیشترین چربی در قسمت T صورت ترشح میشود. قسمت T شامل پیشانی، بینی و چانه است. این نوع پوست به شدت مستعد جوش است و اکثر افرادی که پوست مستعد جوش دارند جنس پوستشان چرب است.

۲_پوست خشک

پوستی است که چربی ترشح نمیکند و افراد دارای پوست خشک همواره احساس خشکی و کشیدگی روی پوستشان احساس میکنند به طوری که که پوستشان پوسته میشود.

۳_پوست مختلط

برخی افراد در قسمت T صورتشان چربی ترشح میشود و قسمت های دیگر صورتشان کاملا خشک و حتی پوسته میشود.

۴_پوست نرمال

پوستی است که نه چرب است و نه خشک و به همین دلیل بهتدین نوع پوست محسوب میشود و لازم است به افراد دارای پوست نرمال حسادت کرد.

اگر شماهم دارای پوست خشک، چرب یا مختلط هستید و نیاز به درمان و تخفیف پوست دارید این مقاله میتواند به شما کمک کند.

علت اختلالات پوستی

همانطور که در مقدمه مقاله توضیح داده شد پوست بسیار حساس است به طوری که خیلی زود به همه چیز واکنش میدهد. مشکلات پوستی علت های مختلفی دارد که ما در اینجا به برخی از این عوامل اشاره میکنیم بنابراین اگر دچار ناهنجاری پوستی هستید و به دنبال تخفیف پوست این مطالب را از دست ندهید

۱_تغذیه

تغذیه تاثیر بسزایی در سلامت پوست دارد. روغن های صنعتی و قند مصنوعی شامل فست بود، نوشابه، شیرینی، شکلات و غیره تاثیر بسیار زیادی در سلامت پوست دارند و اگر از این فراورده ها به طور مستمر استفاده میکنید سریعا در سبک زندگی خود تجدید نظر کنید چرا که این عوامل تاثیر عمده ای در ناهنجاری پوستی شما دارند.

۲_آب خوردن

همانطور که میدانید بیشتر حجم بدن انسان را آب تشکیل داده دست. بنابراین اگر مقدار آب کمی به بدن ما برسد باعث خشکی و پیری زود رس پوست میشود. بنابراین در صورتی که در سبک زندگیتان آب خوردن کم رنگ است حتما یک تجدید نظر در لایف استایل خود داشته باشید.

۳_آفتاب

همانطور که احتمالا میدانید آب دارای اشعه های بسیار مضر برای پوست است. از این رو اگر بر اساس شرایط شغلی و یا محل زندگیتان به طور مستمر در برابر اشعه خورشید قرار میگیرید استفاده از کلاه و کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. در غیر اینصورت انواع ناهنجاری های پوستی برای شما رخ خواهد داد.

۴_روتین پوستی

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در سلامت پوست داشتن یک روتین پوستی درست است. یک روتین پوستی کامل شامل؛ ژل شست و شو، تونر، آبرسان، مرطوب کننده و ضد آفتاب است. در مرحله اول پوست باید از تمامی آلودگی ها پاک شود چرا که آلودگی ها میتوانند منافذ پوست را پر کرده و آکنه را ایجاد کنند پس اولین و مهم ترین مرحله است. در مرحله بعد لازم است از تونر برای تنظیم ph پوست استفاده کرد. مرطوب کننده و ابرسان برای شاداب کردن پوست لازم هستند و در نهایت استفاده از کرم ضد آفتاب بسیار حیاتی است.

علت درونی اختلالات پوستی

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد عوامل خارجی هستند که روی پوست تاثیر میگذارند. اما عوامل درونی هم هستند که میتوانند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پوست داشته باشند که در اینجا به برخی از این موارد اشاره میکنیم:

۱_اختلالات هورمونی

هورمون ها و تعادل آن ها در بدن بسیار مهم است. از این رو وقتی کوچکترین اختلالی در هورمون ها رخ میدهد میتوان سریعا تاثیر آن را روی پوست احساس کرد.

۲_دستگاه گوارش

دستگاه گوارش بخصوص معده اگر به خوبی کار نکند میتواند روی پوست تاثیر بگذارد.

۳_کبد

کبد وظیفه سم زدایی بدن را برعهده دارد. از این رو در صورتی کوچکترین اختلالی در کبد رخ دهد میتوان تاثیر آن را روی پوست دید.

بنابر تمامی مطالب بالا اگر دچار مشکل پوستی شدید لازم است حتما تمامی جوانب و تمامی موارد ذکر شده را بررسی کنید. همه این موارد میتوانند روی سلامت پوست تاثیر زیادی داشته باشند پس اگر مشکل پوستی دارید سریعا به پزشک مراجعه کنید و از تخفیف پوست بهره مند شوید.

تخفیف زیبایی پوست

همانطور که احتمالا میدانید هزینه های پزشکی بسیار زیاد است بنابراین اگر از مشکلات پوستی رنج میبرید ولی توان پرداخت هزینه های آن را ندارید میتوانید از طرح تخفیف پوست استفاده کنید‌. این طرح به شما کمک میکند که در هزینه هایتان تخفیفات شگفت انگیزی اعمال شود. طرح تخفیف زیبایی آمده تا به مردم عزیزمان ایران کمک کند تا پوستی زیبا و شفاف داشته باشند و از آن لذت ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *