معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران

مقدمه: اگر قصد انجام ایمپلنت دندان هایتان را دارید بهتر است به معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران مراجعه کنید‌. در واقع ایمپلنت یک فرآیند بسیار حساس است که اگر توسط افرادی نابلد صورت گیرد قطعا عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. از این رو اگر قصد ایمپلنت دارید حتما سعی کنید بهترین و معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران را شناسایی کنید سپس اقدام نمایید. اما همانطور که همه ما میدانیم ایمپلنت دندان جز گران ترین خدمات دندان پزشکی است که هر کسی از عهده مخارج آن برنمی آید. ولی ما اینجا هستیم تا به شما مسیری را آموزش دهیم که بتوانید علاوه بر دریافت خدمات توسط بهترین دکتر، از خدمات شگفت انگیزی هم بهره مند شوید. پس اگر مایل هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چه زمانی لازم است ایمپلنت انجام دهیم؟

ممکن است طی حوادث مختلف و عواملی چون پوسیدگی، افراد دندانی را از دست بدهند. اگر چه ممکن است در این شرایط اولین چیزی که به ذهن ما میرسد استفاده از دندان مصنوعی باشد. ولی ایمپلنت دندان یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. در گذشته استفاده از دندان مصنوعی تنها راه جایگزینی بود ولی با پیشرفت علم روش کارآمد تری به نام ایمپلنت شکل گرفت، که با انجام آن دندانی دقیقا مشابه دندان های اصلی مان ساخته میشود. این روش روشی پر طرفدار و پر کاربرد است که در این مقاله به توضیح جزئیات آن خواهیم پرداخت. اما دقت داشته باشید که اگر میخواهید، ایمپلنت با کیفیتی داشته باشید باید به معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران مراجعه کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

در ایمپلنت، دندانی دقیقا با مشابه دندان اصلی جایگزین دندان از دست رفته میشود. در این روش، دندان پزشک، یک سوراخ در لثه و استخوان فک ایجاد میکند‌. سپس یک پیچ از جنس تیتانیوم به نام fixtureدر سوراخ ایجاد شده قرار میگیرد و به استخوان فک محکم میشود‌‌. سپس یک بخشی به نام Abutment   روی پایه قرار میگیرد که شکل ظاهری تاج دندان را میسازد که از جنس پروتز است. این ترکیب در نهایت جایگزین دندان اصلی میشود که کاملا مشابه با دندان اصلی است. توجه داشته باشید که تمامی این مراحل حتما باید توسط معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران صورت گیرد چرا که دقت و ظرافت در این روش بسیار مهم و ضروری است.

چه افرادی میتوانند دندان های خود را ایمپلنت کنند؟

اگر قصد ایمپلنت دارید در ابتدا باید تشخیص داده شود که ایمپلنت برای شما مناسب هست یا نه؟ این تشخیص توسط بهترین و معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران صورت میگیرد. پس قبل از هر اقدامی به دندان پزشک مراجعه کنید تا بهترین روش برای شما در نظر گرفته شود. اما به طور کلی افراد زیر میتوانند ایمپلنت انجام دهند:

  1. زمانی که یکی از دندان های پیش یا جلو افتاده باشد اما فاصله ای که ایجاد شده است نسبت به دندان های کناری کاملا طبیعی باشد.
  2. حتی زمانی که بیش از یک دندان افتاده باشد و این فاصله کاملا طبیعی باشد امکان ایمپلنت وجود دارد.
  3. افرادی که نسبت به دندان مصنوعی حساسیت دارند یا به هر دلیلی نمیتوانند از آن استفاده کنند.
  4. افرادی که همه دندان های فک بالا یا پایین خود را از دست داده باشند.

کارت تخفیف دندانپزشکی

اما همانطور که توضیح داده شد، ایمپلنت روشی بسیار موثر و کارآمد و کاربردی است که به دقت بسیار زیادی هم احتیاج داد. ایمپلنت دندان جایگزین بسیار خوبی برای دندان های اصلی آدمی است به طوری که اگر به خوبی از آن ها مراقبت شود تا پایان عمر فرد باقی خواهند ماند. ایمپلنت ها پوسیده نمیشوند و از بین نمیروند. بنابراین میتوان نتیجه گرفت که چنین روش کارآمدی میتواند بسیار هزینه بر هم باشد.

به همین دلیل افراد زیادی قادر به دریافت این خدمات نمیباشند و اگر قصد انجام ایمپلنت را دارند ناچار باید از کارت تخفیف دندانپزشکی استفاده کنند. اما همانطور که میدانید بیمه های دولتی، خدمات دندان پزشکی را تحت پوشش قرار نمیدهند. پس اگر در چنین شرایطی قرار بگیریم باید چکار کنیم؟ ما در انتهای این مقاله روش دریافت کارت تخفیف دندان پزشکی را به شما دوستان عزیز توضیح خواهیم داد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

تخفیف ایمپلنت دندان

اما شاید برایتان سوال باشد که چگونه میتوان از تخفیف ایمپلنت دندان استفاده کنیم؟ در واقع در ابتدا لازم است برای دریافت کارت تخفیف دندان پزشکی اقدام نمایید‌. برای این کار لازم است به سایت کارت طلایی مراجعه کنید و برای دریافت این کارت ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام شما میتوانید تمامی خدمات دندان پزشکی تان را با تخفیفات شگفت انگیز ۳۰ تا ۷۰ درصدی انجام دهید. این تخفیفات شامل تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از: تخفیف کامپوزیت دندان، تخفیف ایمپلنت دندان، ارتودنسی، لمینت، بلیچینگ، عصب کشی، پرکردن دندان و غیره است.

معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان

معمولا هزینه دندان پزشکی به خصوص ایمپلنت دندان بالاست. اما اگر میخواهید ایمپلنت با کیفیت و عمرانه ای داشته باشید لازم است این خدمات را تحت نظر معروف ترین دکتر ایمپلنت دندان در تهران انجام شود قطعا این هزینه ها بیشتر هم خواهد بود. از این رو لازم است حتما از طریق بیمه دندان پزشکی به خصوص بیمه کارت طلایی اقدام نمایید. در غیر اینصورت با هزینه های سرسام آوری مواجه خواهید شد. پس حتما قبل از اقدام به ایمپلنت حتما برای دریافت کارت بیمه ثبت نام کنید تا با خیال راحت به بهترین دندان پزشکی که میشناسید مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *