لمینت دندان

سالها افراد از داشتن دندان های نامرتب و نامنظم رنج میبرند. دندان های فاصله دار و کج و پر شدهاز جمله عواملی است که زیبایی را به خطر می اندازد‌. همچنین گاها برخی افراد هستند جنس دندان هایشان به شکلی است که رنگشان زرد است و سفید نمیشوند که این قضیه نیز به شدت آزار دهنده است.

با پیشرفت علم و احتراعات بشر ابزاری روی کار آمدنت که این دسته از مشکلات را به خوبی برطرف کرد. روش‌هایی که سبب شد به جای دندان های نامرتب و مات، دندان های سفید و مرواریدی داشته باشیم. و لبخندمان زیبا باشد‌.

لمینت دندان

یکی از این روش ها لمینت است. لمینت یک لایه از جنسی خاص است که برروی دندان ها قرار میگیرد که درخشندگی و زیبایی آنها از نظر ها پنهان نمیماند‌‌. و بااولین صحبت کردن اطرافیان متومه زیبایی بی نظیر دندان های شما خواهند شد. چرا که این لایه علاوه بر درخشنگی و مرواریدی بودن موجب مرتب نشان دادن دندان ها میشود که همین نظم خودش عامل بسیاری از زیبایی هاست.

همانطور که میدانید لبخند زیبا بسیار تاثیر گذار و مهم است و گاها فردی که دارای لبخند زیباست مدتها در ذهم باقی میماند و اگر شما واقعا خواستار داشتن لبخند زیبا هستید مستوانید طرح لبخند را نیز امتحان کنید.

از آنجایی که برای داشتن لبخند زیبا باید عوامل محتلفی در صورت دست به دست هم دهند تااین اتفاق بیفتد و اگر شما آمادگی این تغییرات را دارید پس شروع کنید، فاصله مناسب دندان ها و مدل لثه و برجستگی دندان ها عواملی هستند که زیبایی لبخند شما را سبب میشوند.

بنابراین میتوان با مراجعه به دندان پزشک و تغییر این عوامل به حالت استاندارد از داشتن لبخندی زیبا لذت ببرید، لبخندی که باعث دلنشینی و زیبایی چندچندان صورت شما میشود و تاثیر بسزایی در نظر اطرافیان خواهد گذاشت.

شاید بگویید خب لمینت و طرح لبخند و… قطعا هزینه های بالایی خواهند داشت و من در جواب میگویم بله همه این خدمات هزینه بالایی دارند ولی همه اینها بستگی به شما و انتخابتان دارد.

یعنی اگر شما برای خدمات دندانپزشکی تان کارت طلایی را انتخاب کنید از تخفیفات ۳۰ تا ۷۰ درصد این طرح برخوردار میشوید. و میتوانید در کنار داشتن با کیفیت ترین و زیبا ترین خدمات کمترین هزینه را داشته باشید.

لمینت چیست

درواقع لمینت یک لایه نازک است که از موادی ساخته شده است که مشابه رنگ دندان است به طوری که پس از قرار گیری آن روی دندان کسی متوجه متفاوت بودن رنگ آن نمیشود.

این لایه نازک پس از تراشیدن لایه نازکی از دندان روی دندان قرار گرفته و نقش مینای دندان را بازی میکند و از آنجایی که دندان پزشک این لایه را مختص به شما ساخته و سعی کرده نظم و ارتفاع درستی داشته باشند باعث مرتب بودن و زیبایی و یکنواختی دندان های شما میشود.

لمینت به جهت داشتن جنس سرامیکی یا کمپوزیتی دارای عمری طولانی بوده که باعث از بین بردن نقض دندان های شما میشود.

درواقع در لمینت لایه ای از دندان های شما تراش خورده میشود و یک از لایه از لمینت روی آن قرار میگیرد در اینصورت هیچگونه افزایش ارتفاعی نخواهید داشت و دندان های شما به زیبایی خودرا نشان میدهند و ازآنجایی که جنس لمینت به شکلی است که مور بازتابی آن بسیار مشابه مینای دندان است پس کسی متوجه چیز غیر عادی روی دندان های شما نمیشود.

این روش برای کسانی است که دندان های به شدت نامرتب و بهم ریخته ای دارند و معمولا برای مشکلات جزئی استفاده نمیشود.

بنابراین اگر دندان هایی به شدت نامرتب و بهم ریخته دارید در ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید و قبل از هر تصمیم گیری نظر پزشک متخصص خودرا جویا شوید.

بااین کار پزشک شما بهترین و مناسب ترین روش را پیش روی شما قرار میدهد و شما اگر در انتخاب پزشکان مطمعن باشید میتوانید در روش پیشنهادی آن ها نیز مطمعن باشید. پس با خیال راحت به پزشک انتخابی خوداعتماد کنید تا بهترین و مناسب ترین و ارزان ترین روش را به شما پیشنهاد دهد

آیا لمینت مقاوم است

جنس لمینت سرامیکی بسیار مقاوم است و در مقابل عوامل مختلف به دلیل جنس منحصر بفرد آن مقاوت بالایی دارند ولی این را باید در نظر گرفت که اگر لمینت دوچار آسیب شود باید کلا تعویض شود و ترمیم پذیر نیست. و همینطور باید در نظر گرفت که هزینه بالایی را نیز در پی خواهد داشت.

درواقع پس از مراجعه شما به پزشک جهت لمینت باید ابتدا دندان های شما معاینه شود سپس آماده سازی و تراش و قالب گیری شود.

پس از آن دندان پزشک لایه های لمینتی را در آزمیشگاه میسازد و در قرار ملاقات بعدی روی دندان های شما قرار میگیرد.

این جنس لمینت بسیار درخشنده و زیبا و نزدیک به رنگ دندان های شماست و زیبایی طبیعی منحصر به فردی دارد و صد البته هزینه قابل توجهی نیز دارد

هزینه لمینت با کارت تخفیف دندانپزشکی

از آنجایی که جنس لمینت بسیار خاص و محکم و زیبا است و فرایند عمل لمینت طولانی بوده و پزشک باید مدت زیادی را صرف دندان های شما کند هزینه لمینت نیز بسیار زیاد است.

در واقع هرشخصی نمیتواند این عمل زیبایی را انجام دهد ولی جای نگرانی نیست همیشه یک راهی وجود دارد، شما کافیست از کارت تخفیف دندانپزشکی استفاده کنید تا هزینه های شما به مقدار قابل توجهی کاهش یابند و شما بتوانید از داشتن لبخندی زیبا لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *